вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Джерело безперебійного живлення Powercom CUB-650N (10700298)
Джерело безперебійного живлення CUB-650N від Powercom — це 8-ми розетковий ДБЖ резервного типу потужністю 650VA/390W. Off-line джерело безперебійного живлення CUB-650N працює за принципом резервування, тобто в нормальному режимі роботи воно подає живлення на навантаження безпосередньо від мережі, а в разі її вимкнення перемикається на живлення від акумулятора. Резервне ДБЖ Powercom CUB-650N відмінно впорається із захистом: комп’ютера робочої станції модему роутера котла принтера телевізора оргтехніки аудіотехніки побутової електроніки офісного обладнання систем безпеки, охорони та відеоспостереження мережевого сховища даних іншого телекомунікаційного обладнання. Завдяки вбудованій батареї джерело безперебійного живлення резервне Powercom CUB-650N здатне працювати навіть у разі повного зникнення електропостачання, що дає змогу користувачеві зберегти дані та коректно завершити роботу операційної системи. Новий мікропроцесор використовує алгоритм заряджання з урахуванням температурної компенсації, що дає змогу продовжити термін експлуатації акумуляторної батареї. Off-line дбж резервний Powercom CUB-650N виконаний в підлогово-настільному форм-факторі з можливістю настінного розміщення. На верхній панелі розташовані: контактна група, кнопка ввімкнення та індикатори. Особливості резервного безперебійника з акумулятором CUB-650N: Широкий діапазон вхідної напруги від 165 до 276 В Наявність восьми євро розеток (8хEURO) стандарту Schuko: чотири з батарейною підтримкою (резервним живленням) і чотири Bypass із мережевим фільтром Швидкодія, оскільки час перемикання в резервний режим становить лише 2-4 мс Захист від короткого замикання і перевантаження (автоматичний вимикач) Розширений еко режим для енергозбереження, що містить функцію "Green Mode" Функція холодного старту "Cold start" Мікропроцесорне керування Невелика вага Функція простої заміни акумулятора (Easy swap battery function) Автоматична самодіагностика Апроксимована синусоїда Захист від розряду і перезаряду батарей Світлодіодна LED індикація Можливість настінного монтажу Якість резервного джерела безперебійного живлення CUB-650N від Powercom відповідає показникам технічних нормативних документів ДСТУ EN 55032:2017; ДСТУ EN 55024:2017; ДСТУ EN 61000-3-2:2016 і ДСТУ EN 61000-3-3:2017, що підтверджують сертифікати та декларації, видані уповноваженим органом сертифікації та оцінки відповідності продукції ТОВ "Промелектронсерт", акредитованим Національним агентством акредитації України. Примітка: Час роботи в режимі батарейної підтримки може відрізнятися залежно від потужності та виду навантаження, стану мережі електроживлення, терміну служби батарей, температури навколишнього середовища тощо. Встановлення та під’єднання трифазного обладнання має здійснюватися тільки сертифікованими фахівцями. Будь ласка, звертайтеся до нас у представництво POWERCOM у Києві. У зв’язку з постійною роботою з поліпшення властивостей продукції технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього повідомлення з відображенням у супровідній документації. Ця інформація не є офертою і не може розглядатися як гарантія виробника. Номінальна напруга ДБЖ встановлюється відповідно до регіональних стандартів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вага | 3.7 кг г |
| Вихідна напруга | 220 В ± 5% В |
| Вхідна напруга | 165-275 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 245х160х125 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 8 |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 8 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 390 Вт |
| Потужність повна | 650 VA |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | 2-4 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 759,10 ₴






