вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Крісло для геймерів Hator Flash Alcantara Black (HTC-400)
Hator flash – ігрове крісло щодо компактних габаритів. Ергономічна конструкція крісла забезпечує достатній опір для попереку та допомагає підтримувати правильну поставу під час гри. Універсальний дизайн hator flash ідеально підходитиме до вашого етапу. Можна вибрати одне із двох колірних рішень: чорне або чорно-червоне. Ергономічна конструкція крісла, розроблена з турботою про ваше здоров'я та хороше самопочуття, забезпечує комфортну підтримку попереку під час гри та роботи. Високоміцний пінний наповнювач ідеально набуває форми вашого тіла, забезпечуючи при цьому максимальний комфорт. Базою для крісла служить 5-променева зірка, виготовлена з високоміцного пластику, що пройшла жорсткий bifma-тест і витримує статичне навантаження 1136 кг. М'які підлокітники забезпечують додатковий комфорт та зручну опору для рук. Вони надійно зафіксовані на сидінні та спинці, що підвищує загальну стійкість крісла. Крісло оснащене дбайливими до поверхні нейлоновими колесами діаметром 65 мм.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15.5 кг г |
| Вбудовані механізми | механізм Butterfly, газліфт |
| Каркас | Метал |
| Кут нахилу спинки | немає |
| Максимальний дозволений навантаження | 100 кг кг |
| Оббивка | алькантара, шкіра PU |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулювання висоти сидіння | є |
| Регулювання підлокітників | немає |
| Розміри сидіння | 49 х 48 см |
| Розміри спинки | 71 х 49 см |
| Тип | геймерське крісло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 478,65 ₴






