вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок Asus A3402WVAK-BA0040 (90PT03T2-M00110) Black
Тонка екранна рамка Моноблочний комп’ютер ASUS A3402 дуже тонкий і легкий, а його дисплей NanoEdge має майже невидиму рамку, займаючи цілих 88% передньої панелі. Завдяки широким кутам огляду на цьому дисплеї можна зручно показувати фотографії друзям або дивитися відео всією родиною. Завдяки 23,8-дюймовому дисплею з роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080) все, що ви робите, відображається в яскравих деталях, з дивовижними кольорами та контрастністю для роботи або розваг. Насичені кольори Моноблок ASUS A3402 оснащений дисплеєм NanoEdge з великими кутами огляду (178 °) і широким охопленням кольорів (100% sRGB), тому зображення завжди виглядає насиченим і реалістичним. Технологія ASUS Splendid забезпечує точну передачу кольорів будь то зображення: заходу сонця, чистого блакитного неба або відтінків шкіри. Спеціальний режим Vivid збільшує загальний рівень насиченості кольорів, щоб зображення виглядало ще більш приголомшливим. Тонкий та елегантний При створенні образу моноблочного комп’ютера ASUS A3402 дизайнери та інженери ASUS намагалися мінімізувати кількість деталей, які відволікають увагу, але при цьому зробити її максимально зручною у використанні. Витончена та міцна вбудована підставка дозволяє легко задати комфортний кут нахилу екрану. Для будь-яких завдань Оснащений найновішим енергоефективним процесором до Intel Core 7, моноблок ASUS A3402 забезпечує багатоядерну продуктивність і ефективність, щоб впоратися з будь-яким робочим навантаженням. Крім того, дискова підсистема з підтримкою двох накопичувачів забезпечує надзвичайно високу швидкість читання та запису даних для продуктивної та творчої роботи без зупинок, а також достатню ємність для зберігання фото- та відеоматеріалів. Одним словом, ASUS A3402 надає продуктивність для реальної багатозадачності, так що хоч би яке завдання стояло перед вами, ви впораєтеся з нею з легкістю! Швидке та надійне підключення Завдяки входу HDMI на моноблок ASUS A3402 можна виводити відео- і аудіосигнал з будь-якого пристрою, оснащеного виходом HDMI, ноутбук, мобільний пристрій, ігрова консоль або ТВ-приставка. Моноблок має чотири порти USB 3.2 Gen 1 (для периферії), вихід HDMI для підключення додаткового зовнішнього дисплея, а також картридер SD. ASUS A3402 також має гніздо для замку Kensington для простого та ефективного фізичного захисту. Інтерфейси ASUS A3402 може оснащуватися дводіапазонним модулем стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax) з конфігурацією антен 2x2 для швидкісного з’єднання, що в 3 рази перевищує швидкість Wi-Fi 5 (802.11ac). Захист конфіденційності Веб камера моноблоків серії A3 оснащена механічною шторкою. Закривши її, можна не боятися випадково активувати відеозв’язок. Фазоінверторні динаміки Моноблок ASUS A3402 має аудіосистему, створену за останнім словом техніки. Вбудовані стереодинаміки фазоінверторної конструкції, які зазвичай застосовується тільки в аудіосистемах класу hi-fi, мають загальну потужність 6 ват та забезпечують кристально чисте звучання з глибокими басами, що захоплює з перших нот. Завдяки технології Dolby Atmos зведений стереозвук не просто відтворюється через лівий та правий канали. Натомість він з високою точністю позиціонується навколо вас, створюючи ефект просторового об’ємного звучання, повністю занурює вас в атмосферу музики чи фільму. Технологія SonicMaster Ексклюзивна технологія SonicMaster, розроблена командою аудіоінженерів ASUS Golden Ear, поєднує в собі добірні компоненти та інтелектуальне програмне забезпечення, які гарантують високоякісне звучання під час перегляду фільмів, прослуховування музики та в іграх. Усунення шумів за допомогою ІІ Моноблок ASUS A3402 підтримує технологію інтелектуального шумоподавлення, що підвищує якість голосового зв’язку. Заснована на штучному інтелекті з машинним навчанням, вона покращує як вихідний, так і аудіосигнали, що входить, фільтруючи сторонні звуки.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | 100U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | є |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 3 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | є |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 1.2 - 4.7 ГГц |
| Вага | 5.4 кг г |
| Веб-камера | 1 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 539х423х165 мм |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кардридер | є |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | Intel Core 3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 738,65 ₴







