вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок Lenovo ThinkCentre neo 30a 27 Gen 4 (12JV0030UI) Black
LENOVO ThinkCentre 30a 27 Gen 4 AIO - потужний розумний 27-дюймовий моноблок для бізнесу. Розумний, високопродуктивний 27-дюймовий моноблок із чудовим дисплеєм FHD. Працює на основі процесорів Intel Core 13-го покоління та інтегрованої графіки. Створено для плавного підвищення продуктивності та креативності. Покращує командну співпрацю завдяки розумним інструментам і функціям на основі ШІ. Легке налаштування, керування та захист. Включає бездротову мишу та клавіатуру.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | 13620H |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | відсутній |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Базова частота процесора | 3.6 — 4.9 ГГц |
| Вага | 8.11 кг г |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 474.1x207.5x613.1 мм |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | DVD-RW |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 602,65 ₴







