вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Сковорода WOK Tefal Resource 28 см (C2951953)
Сковорода Tefal Resource C2951953 - це високоякісний кухонний інструмент, який забезпечує надійність та довговічність. Вона має антипригарне покриття Titanium 2X, яке вдвічі міцніше за стандартне та забезпечує легке приготування без пригорання. Виготовлена з 100% переробленого алюмінію, сковорода сприяє зменшенню впливу на довкілля. Індикатор Thermo-Signal повідомляє, коли сковорода досягає ідеальної температури для початку приготування, гарантуючи ідеальні результати. Антипригарне покриття Titanium 2X Titanium 2X гарантує міцність та довговічність завдяки поверхні, посиленій частинками титану. Покриття прослужить до 2 разів довше за стандартне титанове покриття Tefal. Безпечне покриття У рамках прихильності до безкомпромісних стандартів безпеки всі покриття Tefal не мають PFOA, свинцю і кадмію. Тести реалізуються зовнішніми незалежними лабораторіями з суворішим контролем, ніж ті, які потрібні у поточних правилах контакту з харчовими продуктами. Виготовлена із 100% переробленого алюмінію Виготовлена із 100% переробленого алюмінію* допомагає знизити вплив на довкілля: перероблений алюміній споживає до 90% менше енергії, ніж первинний алюміній. *Перероблені матеріали становлять щонайменше 77% від загального обсягу продукції. Індикатор нагріву Thermo-Signal Індикатор Thermo-Signal стає повністю червоним, коли сковорода досягає ідеальної температури для початку приготування, щоразу забезпечуючи смачні страви з ідеальним кольором, текстурою та смаком. Чудова індукція Завдяки товстому дну Thermo-Fusion+ гарантує швидке нагрівання та рівномірний розподіл тепла по всій поверхні сковороди для рівномірного приготування їжі день за днем. Незамінна сковорода-вок Від жаркого до каррі – відкрийте для себе ідеальний формат для освоєння екзотичних рецептів із низьким вмістом жиру та натуральним смаком. Легко очистити Відкрийте посуд з високоефективним антипригарним покриттям, призначеним для задоволення всіх ваших повсякденних потреб у приготуванні їжі, для легкого чищення та зручного приготування їжі. Зроблено у Франції Інноваційна продукція Tefal виготовляється у Франції, із високоякісних матеріалів із особливою ретельністю.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Індикатор нагріву | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг г |
| Використання в духовій шафі | Немає |
| Висота стінки | 7.6 см |
| Внутрішнє покриття | антипригарне |
| Діаметр | 28 см мм |
| З газовими плитами | Да |
| З електричними плитами | Да |
| З індукційними плитами | Да |
| З'ємна ручка | Немає |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Лита ручка | Немає |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал кришки | - |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | без крихти |
| Носик для зливу | Немає |
| Отвір для підвішування | Да |
| Технологія внутрішнього покриття | Titanium 2X |
| Тип | сковорода WOK |
| Товщина дна | - |
| Товщина стінки | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 104,65 ₴






