вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Смартфон ZTE Nubia Flip 5G 8/256GB Cosmic Black_EU
Розкрийте нові можливості Nubia Flip пропонує не лише стильний дизайн, а й високу функціональність. Його складний форм-фактор дозволяє зручно розміщувати телефон у долоні або кишені, відкриваючи перед вами нескінченні можливості. Високоміцна петля та гнучкий екран забезпечують надійність навіть після 200 000+ складання, що гарантує довговічність пристрою. Ідеальний баланс між мистецтвом та технологіями Цей смартфон поєднує в собі мистецтво та технології, досягаючи максимальної симетрії та елегантного вигляду. Задня панель Starlight AG Etched Glass не залишає слідів пальців, а авіаційна точність у дизайні забезпечує високий рівень естетики та зручності у використанні. Захоплюючі можливості камери Nubia Flip оснащений подвійною задньою камерою на 50 Мп, що дозволяє знімати найкращі моменти вашого життя з ідеальним зображенням. Функції супернічної зйомки, швидкісного знімка та жестового керування забезпечують вам свободу творчості та бездоганну якість фотографій навіть у темряві. Максимальний досвід зображення та звуку Відкрийте для себе світ із 6,9-дюймовим внутрішнім дисплеєм з високою роздільною здатністю та частотою оновлення 120 Гц. Подвійні динаміки з підтримкою DTS Ultra та технологією Snapdragon Sound подарують вам незабутні враження від звучання, а різноманітні режими захисту очей збережуть ваш зір під час тривалого використання. Потужність та витривалість Завдяки акумулятору на 4310 мАч та швидкій зарядці 33 Вт, Nubia Flip забезпечує тривалу автономність та швидке поповнення заряду. Це ідеальне рішення для тих, хто завжди на ходу і потребує надійного пристрою. Безпека та зручність Двостороннє розблокування за допомогою сканера відбитків пальців або розпізнавання обличчя робить використання смартфона максимально простим та безпечним. А функція NFC забезпечує зручний спосіб безконтактної оплати та керування вашими смарт-пристроями. Інноваційний досвід з MyOS 13 Смартфон працює на базі MyOS 13, який відрізняється простим і зручним інтерфейсом. Він пропонує безліч можливостей для налаштування під ваші потреби, роблячи використання телефону інтуїтивно зрозумілим та комфортним.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Тип матриці | OLED |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 4310 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 214 г г |
| Попередньо встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 170x75.5x7 мм |
| Діагональ екрана | 6.9" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основна камера | 50+2 Мп |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2790х1188 |
| Серія | ZTE Nubia Flip |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2.4 ГГц |
| Швидке заряджання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 637,20 ₴




