вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Монітор TFT Acer 26.5" Predator X27Ubmiipruzx (UM.GXXEE.001) OLED Black 240Hz
- Немає в наявності
- Код: UM.GXXEE.001
56 066,85 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Монітор TFT Acer 26.5" Predator X27Ubmiipruzx (UM.GXXEE.001) OLED Black 240Hz
Acer Predator X27U працює на базі новітніх технологій, а також має високу частоту оновлення 240 Гц, швидкий відгук 0.03 мс і ефективну синхронізацію кадрів AMD FreeSync Premium. На що здатний OLED-екран? Він перевершує всі можливості перенесення кольорів. Відтінки настільки яскраві, що ви можете просто засумніватися у реальності. Крім того, технологія Image Retention Refresh захищає екран від вигоряння, забезпечуючи триваліший термін служби. Висока частота оновлення. Якщо вам потрібен плавний геймплей із неймовірно високою швидкістю, Predator X27U підходить ідеально, адже його частота оновлення складає 240 Гц. AMD FreeSync Premium. Насолоджуйтесь плавним геймплеєм у поєднанні з чудовою якістю зображення, яке забезпечує HDR, саме в цьому вся суть технології AMD FreeSync Premium. Зручність підключення. Ви проводите трансляцію? У вас є кілька консолей на додаток до ПК, і вам необхідно підключити їх усі одночасно? Використовуйте один комплект клавіатури та миші та легко перемикайтеся між пристроями за допомогою комутатора KVM. До того ж, вам доступний USB-хаб і порт USB-C з подачею потужності 90 Вт. Технології захисту зору. Сертифікати Eyesafe 2.0 та технологія Acer VisionCare 2.0 забезпечують функції, що скорочують кількість синього світла та знижують напругу зору. Технологія Flickerless усуває шкідливе мерехтіння екрану, захищаючи ваш зір та забезпечуючи тривалий перегляд. Вашим очам буде зручно. Low-dimming. Антивідблиск матове покриття екрану дозволяє не напружувати очі, а технологія Low-dimming забезпечує зниження яскравості до 15%.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | OLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 6.1 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 610х570х270 мм |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C |
| Діагональ екрана | 26.5" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1500000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.1 |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 37 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яскравість | 1000 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 066,85 ₴








