вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок Asus A5702WVARK-BPE0120 (90PT03N1-M010Y0) Black
У конфігурацію моноблочного комп’ютера ASUS A5702WVA може входити процесор Intel Core 13 покоління, що забезпечує високий рівень продуктивності. Чудове зображення на 27-дюймовому тонкорамочному дисплеї NanoEdge з роздільною здатністю Full-HD і сертифікацією ергономічності TUV Rheinland доповнено якісним звуком – аудіосистема зі стереодинаміків з сабвуфером та інтелектуальним підсилювачем. лекту. Моноблочний комп’ютер ASUS A5702WVA не займе багато місця - він дуже тонкий і легкий, а його дисплей NanoEdge має настільки вузьку рамку, що співвідношення габаритів екрану і корпусу досягає 92%. Завдяки широким кутам огляду на цьому 27-дюймовому дисплеї можна зручно показувати фотографії друзям або дивитися відео всією родиною. Широкий колірний охоплення (100% sRGB), покриття антивідблиску та роздільна здатність FHD (1920 x 1080) означають чудову якість зображення в будь-якій ситуації. Дисплей має зручний сенсорний інтерфейс, а його ергономічність (у тому числі низький рівень шкідливого синього світла) сертифікована лабораторією TUV Rheinland. Моноблок ASUS A5702WVA має чудову аудіосистему, створену за останнім словом техніки. Вбудовані стереодинаміки з інтелектуальним підсилювачем доповнені сабвуфером, що покращує відтворення низьких частот. Підтримуються просторові аудіоефекти Dolby Atmos та технологія шумозаглушення на базі штучного інтелекту.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | 150U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| DisplayPort | є |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 3 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Базова частота процесора | 1.2 - 5.4 ГГц |
| Вага | 9.8 кг г |
| Веб-камера | 1080p FHD |
| Габарити (ШхВхГ) | 613х467х213 мм |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кардридер | є |
| Клавіатура та миша в комплекті | бездротові |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 120 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | Intel Core 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 518,65 ₴








