вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
ДБЖ APC Back-UPS 750VA/410W, USB (BX750MI)
Джерело безперебійного живлення Back-UPS 750VA - лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення, за допомогою якого можна забезпечити стабільну і надійну роботу електрообладнання в будинку або офісі. Функція AVR активується автоматично при зміні напруги в мережі. При незначних відхиленнях автоматика підвищує/знижує напругу змінного струму до заданого діапазону без використання акумуляторних батарей. При виникненні перешкод в електромережі, частих і надмірних скачках/провалах, пристрій задіє акумулятори. Передбачена можливість вибору 1 з 3 ступенів чутливості. Розширені можливості PowerChute Personal Edition. Наявність USB порту дозволяє підключати ДБЖ до комп'ютера з виходом в інтернет і використовувати розширені налаштування системи. Звукове та світлове сповіщення. Джерело безперебійного живлення обладнаний світловими LED індикаторами, що показують рівень заряду батареї і допомагають орієнтуватися в поточній роботі пристрою. Користувачі можуть налаштовувати яскравість індикаторів. Також передбачені звукові сигнали, що інформують про зміни в роботі системи: повідомлення зарядного пристрою, про необхідність заміни батареї, "від батареї" (останній з сигналів можна тимчасово відключити кнопкою живлення). Самодіагностика. Автоперевірка стану елементів ДБЖ запускається користувачем при повністю заряджених акумуляторах. Після закінчення робіт система повідомить користувача якщо виникли збої або якщо одна з батарей вичерпала свій ресурс і найближчим часом необхідно провести її заміну.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вага | 5.4 кг г |
| Вихідна напруга | 230 В В |
| Вхідна напруга | 140-300 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 120x160х355 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає даних |
| Захист від короткого замикання | немає даних |
| Захист від перевантаження | немає даних |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість IEC-розеток | 4 |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 410 Вт |
| Потужність повна | 750 VA |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | 6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 834,75 ₴





