вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Джерело безперебійного живлення Eaton G2, 700VA/360W, 2xSchuko пластик (5E700D)
- Немає в наявності
- Код: 5E700D
6 035,85 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Джерело безперебійного живлення Eaton G2, 700VA/360W, 2xSchuko пластик (5E700D)
Джерело безперебійного живлення Eaton 5E700D 5E G2 - це надійний та доступний захист для техніки від непередбачуваних електричних подій. Цей пристрій забезпечує стабільність роботи електронних пристроїв навіть під час перебоїв у живленні, що робить його ідеальним рішенням для дому або офісу. Більша стійкість до коливань електромережі Всілякі впливи можуть в будь-який момент порушити напругу в мережі. Лінійно-інтерактивна топологія подвійного посилення (AVR) забезпечує більш широкий діапазон вхідної напруги (знижена напруга і перенапруга: 140-300 В) для економії заряду батареї у разі відключення електроенергії. Ця новітня версія нашого інтерактивного безперебійника лінійки 5e, придатна для домашнього використання або обладнання в малому бізнесі та професійному середовищі, тепер також забезпечує гнучкість роботи національних розеток плюс зручність постійної підзарядки акумуляторів (навіть у вимкненому стані) та можливість запуску без підключення до мережі (холодний запуск).Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вага | 4.29 кг г |
| Вихідна напруга | 230 В В |
| Вхідна напруга | 140-300 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 148х288х100 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає даних |
| Захист від короткого замикання | немає даних |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 700 VA |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 035,85 ₴



