вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор MSI 21.5" Pro MP225 IPS Black 100Hz
21.5-дюймовий монітор PRO-серії MP225 використовує технологію EyesErgo, яка сприяє хорошому самопочуттю завдяки зменшенню навантаження на очі та ергономічному дизайну. Ми підвищуємо продуктивність завдяки безшовній інтеграції апаратного та програмного забезпечення та частоті оновлення 100 Гц. Особливості 21.5-дюймовий монітор для робочого простору програмування, кодингу та дизайну Дисплей, сертифікований TÜV, забезпечує захист зору Технологія MSI EyesErgo з функцією Anti-Flicker і технологією Less Blue Light допомагає запобігти перенапруженню та втомі очей. Частота оновлення 100 Гц забезпечує більш плавну роботу . MSI Eye-Q Check допомагає здійснювати самоконтроль зору та нагадує про необхідність відпочинку під час тривалої роботи з монітором. Монітор підтримує сумісність з різними пристроями завдяки використанню декількох джерел вхідного сигналу, таких як порти HDMI і D-SUB (VGA) Підтримується кріплення VESAЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Немає |
| Вага | немає даних г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 489.4х384.8х182.3 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 21.5" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1300:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 020,65 ₴






