вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
POE комутатор ATIS PoE-1006-4P/250m
- В наявності
- Код: PoE-1006-4P/250m
2 049,30 ₴
1 518 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
POE комутатор ATIS PoE-1006-4P/250m
6-портовий некерований PoE AF комутатор PoE-1006-4P / 250m з 4 портами Рое, які можуть автоматично визначати і подавати живлення пристроїв на базі стандарту IEEE 802.3af, що підтримує стандарт живлення PoE IEEE 802.3af (WI-FI точка доступу, IP- телефон, IP-камера і ін.). Компанія-виробник ATIS ЩО ТАКЕ PoE Power over Ethernet (PoE) - живлення через Ethernet - оптимізує установку таких мережевих пристроїв, як: IP-телефон, бездротова точка доступу або IP-камера. Живлення за допомогою Ethernet (IEEE 802.3af) скорочує час і вартість установки багатьох мережевих пристроїв. ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ КОМУТАТОР PoE-1006-4P / 250m Комутатори можуть бути використані для організації мережі: в лікарнях, школах, виробничих та медичних установах, аеропортах і в інших громадських і домашніх мережах. Як правило, такі пристрої, як IP-камера, IP-телефон, WI-FI точка доступу встановлюються в місцях, які не забезпечені підведенням електроживлення високої напруги 220В. У таких випадках зручно, економічно вигідно і безпечно використовувати комутатори торгової марки Atis. Дані комутатори сумісні практично з усіма відомими марками мережевого обладнання: ATIS, Hikvision, Dahua, Ildvr, Acti, Sony, Panasonic, Axis, Geovision і ін.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Форм-фактор | Настільний |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 6 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | немає |
| SFP+ | немає |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 60 Вт |
| Вага | 730 г г |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення, документація |
| Загальна кількість портів | 6 |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 4 порти |
| Максимальна швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 72 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 180 x 120 x 35 мм |
| Рівень управління | - |
| Стекування | Немає |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 518 ₴

