вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Пральна машина Indesit OMTWSA 61053 WK EU
З огляду на потреби сучасних користувачів виробник Indesit розробив компактну і вельми функціональну пральну машину. Вона з фронтальним завантаженням не займе занадто багато місця у ванній кімнаті, а її об'ємний барабан дає змогу за раз завантажувати до 6 кг білизни для прання, завдяки чому ця модель є оптимальним вибором з урахуванням її розмірів. Висока швидкість віджимання в поєднанні з енергоефективністю та наявністю безлічі програм для прання різних виробів забезпечує відмінні показники продуктивності. Пральна машина оснащена зрозумілим електронним керуванням і функцією Eco Time, яка дає змогу економно витрачати воду та електроенергію. Набір програм у цій моделі припаде до смаку будь-якій господині, оскільки в машині є все найнеобхідніше для якісного догляду за різними виробами, зокрема цілий набір програм для прання спортивного взуття та одягу, а також функція експрес-прання, яка дасть змогу освіжити не сильно забруднений одяг. 3 швидкі програми для повного завантаження пральної машини Єдина пральна машина з 3 циклами прання тривалістю менше ніж 1 година, за умови повного завантаження. Нова пральна машина Indesit пропонує вам максимальну гнучкість у використанні завдяки набору швидких програм. З трьома циклами повного завантаження (змішаний, 60 ° бавовна і 40 ° бавовна) Ви отримаєте ідеально чистий одяг всього за одну годину. Інші швидкі програми. Час - це найцінніше для нас. Від 15 до 59 хвилин - заощаджуйте Ваш час із додатковими швидкими програмами. Нова пральна машина MyTime пропонує кілька швидких варіантів програм прання тривалістю менше ніж 1 година: Бавовна 30 °C (30'), Синтетика (59'), Шовк & Делікатне (59'), Шерсть (59'), Експрес 15 хвилин. Дисплей LED+. Точний контроль процесу прання завдяки збільшеному дисплею LED+. З дисплеєм LED+ налаштування параметрів прання (швидкості віджимання, температури води) стане істотно простішим. Water Balance Plus. Спеціальний датчик автоматично регулює витрату води залежно від завантаження білизни. Почніть економити на споживанні води, електроенергії та Вашого часу! Інноваційний сенсор оптимізує споживання води на кожному етапі циклу прання, використовуючи тільки ту кількість води, яка необхідна для прання завантаженої кількості білизни. Як приємний бонус, Ви заощаджуватимете не тільки воду, а й електроенергію, яка необхідна на її нагрівання. Відкладений старт: 3 / 6 / 9 год. Відкладений старт дає змогу запустити пральну машину, навіть коли Вас немає вдома. Просто завантажте пральну машину, додайте мийний засіб і налаштуйте час для початку прання. Про решту подбає пральна машина. Завдяки функції відкладений старт, Ви зможете запланувати початок прання через 3, 6 і навіть 9 годин. Регулювання температури прання. Налаштуйте параметри прання так, як це потрібно саме Вам. У кожної програми прання вже є попередньо встановлена, рекомендована температура прання. Проте з опцією Регулювання температури прання, Ви зможете змінити її на власний розсуд, натиснувши відповідну кнопку. Регулювання швидкості віджимання. Регулюйте швидкість віджимання на свій розсуд. У кожної програми прання вже є попередньо встановлена, рекомендована швидкість віджимання. Проте з опцією Регулювання швидкості віджимання, Ви зможете змінити її на власний розсуд, натиснувши відповідну кнопку. Функція видалення плям. Видалення найскладніших плям, які складно виводяться. Ця функція дає змогу вибрати один із кількох основних видів забруднень, щоб оптимізувати всі параметри для якісного усунення плям. Так, Ви зможете вибрати категорії Їжа - Робота - Вулиця і бути впевненими, що пральна машина подбає про Ваші речі. Функція додаткове полоскання. Ця функція збільшує інтенсивність полоскання, гарантуючи особливо ретельне видалення прального засобу. Вона стане незамінною для людей з чутливою шкірою і схильністю до алергічних реакцій. Функція легке прасування. Після вибору функції Просте прасування пральна машина автоматично адаптує фази прання і віджимання таким чином, щоб скоротити кількість складок. Після завершення циклу прання барабан продовжуватиме повільніше оберти доти, доки Ви не натиснете кнопку СТАРТ/ПАУЗА або не деактивуєте функцію, повторно натиснувши кнопку легке прасування. Програма для прання білих речей. Допомагає зберегти яскравість білої білизни. За допомогою цієї програми можна також прати сильно забруднену білу білизну. Програми прання за температури 20°. Програми прання за температури 20° забезпечать високу якість за низької температури прання, знизивши енергоспоживання. Блокування панелі керування. Функція Блокування призначена для запобігання випадкового використання панелі керування. Ваш маленький цікавий малюк більше не зможе відкрити пральну машину або змінити налаштування на панелі керування під час прання! Програма Спорт. Програма Спорт забезпечить чудові результати прання Вашого спортивного одягу! Ця програма дає змогу підібрати найбільш підходящий цикл для дбайливого догляду за різними видами спортивного одягу, допомагає ефективно видаляти забруднення і водночас захищає технічні властивості текстильних волокон. Цикл "Автоочищення". Цикл "Автоочищення" розроблений спеціально для очищення внутрішньої частини пральної машини без використання додаткових мийних засобів. Цикл Кольорові тканини 40°. Призначений для безпечного прання кольорових виробів. Всього менш ніж за одну годину цикл ефективно впорається з поставленим завданням! Бавовна 60°. Програма Бавовна 60° забезпечує чудові результати прання для виробів із бавовни за 60° і всього за 59 хвилин. Бавовна 40°. Програма Бавовна 40° спеціально розроблена, щоб забезпечити додаткову турботу про Ваші бавовняні вироби, водночас ефективно видаляючи плями за 40°, лише за 45 хвилин.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indesit |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Eco | немає |
| Smart керування | відсутнє |
| Інтенсив | немає |
| Автодозування миючого засобу | немає |
| Антиалергійна | немає |
| Бульбашок | є % |
| Біла тканина | є |
| Верхній одяг | немає |
| Тип | автомат |
| Вовна | є |
| Отжим | є |
| Відтермінування старту | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 850 х 425 мм |
| Гігієна | немає |
| Делікатне прання | є |
| Джинсі | немає |
| Дисплей | без дисплея |
| Дитячий одяг | немає |
| Додаткове полоскання | є |
| Додаткові програми | 20°C (прання в холодній воді) / легке прасування |
| Дозавантаження | через Старт/Пауза |
| Еко Бавовна | є |
| Завантаження (прання) | 6 кг |
| Завантаження (сушіння) | немає |
| Захист від дітей | є |
| Захист від протікання | є |
| Змішані тканини | є |
| Клас ефективності віджиму | C |
| Клас ефективності прання | A |
| Кольорові тканини | немає |
| Колір | Білий |
| Кількість програм | 16 |
| Матеріал бака | ABS-пластик |
| Обробка парою | немає |
| Полоскання | є |
| Попереднє прання | немає |
| Привод | ремінний |
| Пухові вироби | немає |
| Ручне прання | немає |
| Рівень шуму віджиму | 76 дБ |
| Рівень шуму прання | 59 дБ |
| Синтетика | є |
| Сорочки | немає |
| Споживання води | 39 л |
| Споживання електроенергії | 0,43 кВт/год |
| Спорт | є |
| Сушіння | без сушіння |
| Темнина тканинна | немає |
| Технології | Water Balance Plus |
| Тип пральної машини | фронтальне завантаження |
| Тип керування | електромеханічне |
| Швидке прання / Експрес | є |
| Швидкість віджимання | 1000 об/хв |
| Шовк | є |
| Щоденне прання | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 142,65 ₴










