вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Джерело безперебійного живлення NJOY Horus Plus 800 (PWUP-LI080H1-AZ01B) Lin.int., AVR, 2 x євро, USB, LCD,
- Немає в наявності
- Код: Horus Plus 800 USB
4 500,90 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Джерело безперебійного живлення NJOY Horus Plus 800 (PWUP-LI080H1-AZ01B) Lin.int., AVR, 2 x євро, USB, LCD,
Серія Horus Plus пропонує нове інтелектуальне рішення для захисту всього чутливого обладнання до коливань потужності в офісі і вдома. Horus Plus може фільтрувати всі проблеми з електричною інфраструктурою для офісів, банківського і комерційного обладнання, банкоматів або іншої побутової техніки. Лінійний інтерактивний режим на Horus Plus регулює напругу в широкому діапазоні для розширеної фільтрації змінного струму без включення резервного режиму. Серія Horus Plus включає в себе Арн, систему, яка захищає електричні входи, щоб запобігти пошкодженню підключеного обладнання. Ця система необхідна для тих, у кого сильні коливання потужності. Після серйозного відключення електроенергії Horus Plus автоматично включиться при відновленні подачі електроенергії без спостереження або ручного налаштування. Але, якщо ви хочете контролювати ДБЖ, Horus Plus пропонує вам програмне забезпечення для управління, яке дозволяє через Інтернет керувати функціями ДБЖ, такими як вхідна напруга, вихідна напруга, ємність батареї, рівень навантаження і стан ДБЖ.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вага | 5.27 кг г |
| Вихідна напруга | 196-255 В В |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 101х142х300 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 480 Вт |
| Потужність повна | 800 VA |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | імітація синусоїди |
| Час перемикання | 2-6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 4 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500,90 ₴





