вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Пральна машина із сушінням LG F2V9GC9W
Розумна турбота про ваші речі Технологія AI DD (Штучний Інтелект) підбирає найоптимальніший режим прання для вашого білизни, розпізнаючи не тільки вагу, але і тип тканини, визначаючи до 20 000 різних її характеристик. Що таке AI DD? Технологія AI DD - це Штучний Інтелект, який визначає не тільки вагу, але і м’якість тканини, і підбирає оптимальні руху барабана для делікатного та ефективного прання. Ефективне прання за 39 хвилин Завдяки TurboWash 360? ваша білизна буде ідеально чистою всього за 39 хвилин, з мінімальним пошкодженням тканини. Розпилення 3D швидше досягає кожного куточка барабана, завдяки чому час замочування скорочується, а білизна насичується водою більш рівномірно. Покращена енергоефективність Швидке і делікатне прання з меншим споживанням енергії. Видалення складок, видалення алергенів Технологія Steam+ видаляє до 99.9 алергенів, таких як пилові кліщі, що викликають алергію і респіраторні захворювання, при цьому видаляючи до 30 складок на одязі. Збільшений термін служби Елегантні двері з загартованого скла більш стійкі до зовнішніх впливів. Ліфтери з міцного та гігієнічно чистого матеріалу - нержавіючої сталі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Клас енергоспоживання | A |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart керування | через Wi-Fi |
| Автодозування миючого засобу | немає |
| Тип | автомат |
| Відтермінування старту | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 600 х 850 х 470 мм |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Завантаження (прання) | 8.5 кг |
| Завантаження (сушіння) | 5 кг |
| Захист від дітей | є |
| Захист від протікання | немає даних |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | A |
| Колір | Білий |
| Кількість програм | 14 |
| Обробка парою | є |
| Привод | прямий |
| Рівень шуму віджиму | 70 дБ |
| Рівень шуму прання | 53 дБ |
| Споживання води | 33 л |
| Споживання електроенергії | 5,78 кВт/год |
| Сушіння | з сушінням |
| Тип пральної машини | фронтальне завантаження |
| Швидкість віджимання | 1200 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 783,65 ₴










