вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Корпус Corsair 4000D Tempered Glass White (CC-9011199-WW)
CORSAIR 4000D - це характерний, але мінімалістичний корпус формату Mid-Tower ATX із зручним прокладанням кабелів та винятковим охолодженням із двома включеними вентиляторами CORSAIR AirGuide. ЧИСТИЙ ПОЧАТОК Стильний та Витончені, середній розмір вежі 4000D поєднує в собі мінімалістський дизайн з Винятковою універсальністю. Створення ПК своєї мрії Ніколи не було таким простим, коли ви починаєте тут. ПЕРЕДНЯ ПАНЕЛЬ З СТАЛІ Чіткий зовнішній вигляд і чудова довговічність із широкими вентиляційними каналами для гарної циркуляції повітря. СИСТЕМА ОРГАНІЗАЦІЇ Кабель CORSAIR RAPIDROUTE Дозволяє легко і швидко побудувати бездоганну, професійну систему з основними кабелями, акуратно прокладеними через один канал, з великим 25-міліметровим простором по материнській платі для всіх ваших кабелів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Вага | 7.8 кг г |
| Верхня панель (опція) | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 2 х 120 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | немає |
| Колір | white |
| Кількість встановлених вентиляторів | 2 шт. |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 360 мм |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | 240 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На передній панелі | 280 мм / 360 мм |
| Наявність бокового вікна | є |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Потужність блока живлення | без блоку живлення |
| Підсвітка | без підсвічування |
| Розміри корпусу | 453 х 230 х 466 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 7 + 2 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Типорозмір | Midi Tower |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | ATX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 182,65 ₴










