вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Холодильник Vestfrost CX 232 X
- В наявності
- Код: CX 232 X
16 144,65 ₴
11 959 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Холодильник Vestfrost CX 232 X
Зміна напряму відчинення дверей Ви поломаєте голову над тим, де на кухні поставити холодильник. Все дуже просто! Всі холодильники та морозильні камери VESTFROST обладнані технологією зміни напряму відчинення дверей, що полегшує вибір місця розташування. Клас енергоспоживання А+ Техніка VESTFROST відповідає найжорсткішим вимогам нашого часу щодо економії електроенергії. Заощаджуйте з нами — заради кращого життя в майбутньому. Усі прилади відповідають високому класу енергоспоживання А+, А++, що дозволяє заощаджувати до 40% електроенергії. Захист від перепадів напруги Якщо напруга в мережі перевищить допустимі параметри, холодильник або морозильна камера вимкнеться від електромережі та відновить роботу в заданому режимі, як тільки напруга у мережі стабілізується. При цьому параметри налаштувань, встановлені на охолодження та заморожування, відновляться.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestfrost |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Тип управління | Механічне |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 14 годин |
| Вага | 46 кг г |
| Входить до комплекту | інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 144х54х57 см |
| Генератор льоду | немає |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Енергоспоживання | 0,58 кВт/добу |
| Загальний обсяг (корисний) | 213 л |
| Зовнішній дисплей | немає |
| Зона свіжості | відсутня |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Кліматичний клас | N |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 4 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 1 шт |
| Наявність No Frost | відсутній |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 42 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 171 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Роздільне регулювання температури | немає |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Сигнал відчинених дверей | немає |
| Система розморожування морозильної камери | ручна |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична |
| Стартова потужність | немає даних |
| Суперзаморозка | немає |
| Суперохолодження | немає |
| Тип компресору | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 959 ₴









