вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Духова шафа Vestfrost BOV 67 BE
- В наявності
- Код: BOV 67 BE
14 489,55 ₴
10 733 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Духова шафа Vestfrost BOV 67 BE
ТАЙМЕР. Завдяки застосуванню Таймера, легко спостерігати за процесом приготування їжі і керувати ним. Таймер полегшує контроль за часом випікання. LED ДІСПЛЕЙ. Стильний і функціональний LED дисплей, завдяки такому зручному дисплею Ви зможете управляти режимами роботи приладу VESTFROST. ХРОМОВАНІ НАПРАВЛЯЮЧІ. Напрямні з нержавіючої сталі забезпечують надійну установку дека в духовій шафі і легкість його переміщення, коли необхідно щось на нього покласти або з нього прибрати. Напрямні можна знімати і мити в посудомийній машині.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestfrost |
| Клас енергоспоживання | A |
| Конвекція | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 595 х 575 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 600 х 555 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гриль | електричний |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Довідник дверцят | немає |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | механічне |
| Колір | Чорний |
| Кількість програм | 8 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очищення | емаль легкого очищення |
| Напруга | 220 В В |
| Об'єм | 69 л л |
| Перемикачі | поворотні + сенсорні |
| Потужність грилю | немає даних |
| Потужність під'єднання | 2600 Вт |
| Програми | верхнє + нижнє нагрівання, верхнє + нижнє нагрівання + конвекція, гриль, подвійний гриль, подвійний гриль + вентилятор, нижній нагрів + конвекція, розморожування |
| Підсвітка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Споживання електроенергії | 0.94 кВт/год |
| Термощуп | немає |
| Тип | Електрична |
| Тип напрямляючих | знімні (дротові) |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 733 ₴









