вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Пральна машина Beko WUE8616XBCW
Інверторний двигун ProSmart Висока ефективність і довговічність, низький рівень шуму Не турбуйтеся про величезні рахунки за електроенергію та позбавтеся головного болю, що виникає через сильний шум щоразу, коли ви перете одяг. Завдяки конструкції без щіток двигун ProSmart гарантує енергоефективність, знижений рівень шуму та підвищену довговічність – і все це в одному пристрої. Завдяки цьому ваша пральна машина працюватиме продуктивніше, не навантажуючи ваш бюджет і не додаючи вам зайвих турбот. Програма StainExpert Ідеальне видалення 24 типів плям Забудьте про бабусині методи видалення плям із застосуванням столового оцту, лимонного соку та засобу для миття посуду. Усім цим засобам місце на кухні, а з плямами якнайкраще справиться пральна машина з програмою StainExpert. Кава, кетчуп, шоколад, засоби для макіяжу або кров – StainExpert позбавить вас від плям 24 різних типів, тож більше не потрібно обробляти їх чимось заздалегідь. Програма Експрес- 14 хвилин 2 кг чистої білизни за 14 хвилин Не весь одяг потребує інтенсивного прання. Іноді достатньо просто швидкого очищення. Програма Експрес-14 хвилин дає змогу випрати до 2 кілограмів білизни лише за 14 хвилин. Якщо вимірювання в кілограмах не дуже вас вразило, то це приблизно 20 футболок. Цього більше ніж достатньо, щоб вам було в чому вийти в справах або на прогулянку. AquaWave Делікатніше прання завдяки хвилеподібній траєкторії в барабані Прання не завжди корисне для одягу. Саме тому вигнуте скло дверцят у системі AquaWave і лопатки спеціальної конструкції, що переміщують білизну хвильовими рухами всередині барабана, роблять процес прання менш шкідливим для одягу й більш ефективним. Тож коли наступного разу хтось похвалить вашу нову блузку, а ви відповісте «Та вона ж стара!», можливо, це буде недалеко від правди.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Eco | немає |
| Smart керування | через Bluetooth |
| Інтенсив | є |
| Автодозування миючого засобу | немає |
| Антиалергійна | немає |
| Бульбашок | є % |
| Біла тканина | нема |
| Вага | 70 кг г |
| Верхній одяг | є |
| Тип | автомат |
| Вовна | немає |
| Отжим | є |
| Відтермінування старту | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 600 х 840 х 550 мм |
| Гігієна | є |
| Делікатне прання | є |
| Джинсі | є |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дитячий одяг | немає |
| Додаткове полоскання | є |
| Додаткові програми | очищення барабана SteamCure |
| Дозавантаження | немає |
| Еко Бавовна | є |
| Завантаження (прання) | 8 кг |
| Завантаження (сушіння) | немає |
| Захист від дітей | є |
| Захист від протікання | немає даних |
| Змішані тканини | немає |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | A |
| Кольорові тканини | немає |
| Колір | Білий |
| Конструкція барабана | цілісний |
| Кількість програм | 15 |
| Обробка парою | є |
| Полоскання | є |
| Попереднє прання | є |
| Привод | ремінний |
| Пухові вироби | є |
| Ручне прання | є |
| Рівень шуму віджиму | 76 дБ |
| Рівень шуму прання | 55 дБ |
| Синтетика | є |
| Сорочки | є |
| Споживання води | 48 л |
| Споживання електроенергії | 0,8 кВт/год |
| Спорт | є |
| Сушіння | без сушіння |
| Темнина тканинна | є |
| Технології | SilentTech / AquaWave / SteamCure / HomeWhiz / AddXtra |
| Тип пральної машини | фронтальне завантаження |
| Тип керування | електромеханічне |
| Швидке прання / Експрес | є |
| Швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Шовк | немає |
| Щоденне прання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 538,65 ₴





