вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Витяжка Pyramida TLX1-60 IV
На максимальній швидкості продуктивність витяжки сягає 390 м3/год. Такий показник гарантує ефективну роботу навіть у просторих кухнях (8-9 м2): кожні 60 хвилин повітря в приміщенні повністю оновиться 15 разів. Враховуйте, що для найефективнішої роботи витяжку слід умикати відразу ж, як починаєте готувати. Спочатку встановіть мінімальну швидкість роботи. Коли ж випаровування стануть помітні, збільште потужність. Комфортний рівень шуму: 67 дБ У режимі максимальної продуктивності рівень шуму витяжки не перевищує 67 дБ: до речі, такий рівень гучності вважається нормою для сучасних офісних приміщень. Тому доки повітря на кухні очищається, ви можете спокійно спілкуватися з рідними або відпочивати в сусідній кімнаті, не відчуваючи дискомфорту. Декілька швидкостей для ефективного очищення Регулюйте потужність роботи витяжки, перемикаючись між 3 швидкісними режимами. Коли ви тільки починаєте готувати, використовуйте мінімальну швидкість, а при появі пару та запахів перемикайтеся на середню. Максимальна швидкість стане у пригоді при поєднанні декількох кухонних процесів, а також допоможе швидко провітрити кухню після закінчення готування.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PYRAMIDA |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вугільний фільтр | є (до комплекту поставки не входить) |
| Діаметр вихідної отвори | 120 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Колір | Слонова кістка |
| Кількість двигунів | 1 |
| Потужність ламп | 1х4 Вт |
| Продуктивність | 390 куб. м/год |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 598 х 158 х 300 мм |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Тип керування | кнопкове |
| Турборежим | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 858,65 ₴








