вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Холодильник Siemens KG56NHI306
Зберігає фрукти та овочі свіжими до 2-х разів довше. Слайдер дозволяє налаштувати рівень вологості у відділенні hyperFresh plus залежно від продуктів, що знаходяться в ньому. Смак, вітаміни та поживні речовини краще зберігаються при добрій вологості. Технологія No Frostt: не витрачайте дорогоцінний час на розморожування Технологія No Frost має на увазі видалення вологості з повітря всередині холодильника за допомогою спеціальної системи циркуляції. Таке технологічне рішення запобігає утворенню льоду на внутрішніх стінках камери та поморозі на продуктах – отже, продукти зберігаються в ідеальних умовах, а Ви заощаджуєте свій час та зусилля. Покриття antiFingerprint: не витрачайте зусиль на важкі чищення Поверхня дверцят із високоякісної нержавіючої сталі покрита спеціальним покриттям antiFingerprint, що запобігає виникненню слідів від дотиків до нержавіючої сталі. Весь фокус на продуктах Преміальне освітлення LED зверху та збоку холодильної камери підсвічує кожен куточок вашого холодильника. Поличка easyAccess для раціонального використання внутрішнього простору холодильної камери Полички easyAccess забезпечують зручний доступ до продуктів та їх повний огляд. Для більшої зручності при завантаженні та витягуванні продуктів скляні полички можна витягнути до середини їхньої довжини завдяки спеціальним шарнірам. Навіть повністю завантажені полиці easyAccess у холодильнику Siemens легко дістаються і не нахиляються. Вони виготовлені з високоякісного міцного скла, тому витримують великі навантаження. Постійна температура: функція superCooling Ви можете використовувати функцію швидкого охолодження superCooling для швидкого зниження температури в холодильній камері до +2°C. Це запобігає нагріванню вже охолоджених продуктів та швидке охолодження лише завантажених. Використовуйте весь внутрішній простір морозильної камери із системою varioZone Внутрішнє місце морозильних камер холодильників Siemens може підлаштовуватися під ваші потреби. Так ви можете витягти всі контейнери і полички, щоб звільнити місце для великих продуктів – наприклад, для цілого лосося. Система multiAirflow: рівномірне охолодження продуктів у всій холодильній камері Багатопотокова система охолодження multiAirflow забезпечує рівномірний розподіл повітря по всій холодильній камері, гарантуючи тим самим підтримання оптимального рівня температури. Завдяки цьому продукти, які ви нещодавно поклали в холодильник, швидше за охолоджуються, тому довше залишаються свіжими. Режим «Відпустка» Режим «Відпустка» дозволяє заощадити електроенергію, якщо ви їдете з дому на тривалий час.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Зона свіжості | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 24 години |
| Вага | 93.9 кг г |
| Входить до комплекту | лоток для яєць, лоток для льоду, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 193х70х80 см |
| Генератор льоду | немає |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Енергоспоживання | 0,89 кВт/добу |
| Загальний обсяг (корисний) | 505 л |
| Зовнішній дисплей | є |
| Керування через Wi-Fi | є |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 4 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 2 шт. |
| Наявність No Frost | холодильна + морозильна камера |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 142 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 417 л |
| Перевішування дверей | відсутнє |
| Полиця для пляшок | є |
| Потужність заморожування | 18 кг/добу |
| Роздільне регулювання температури | є |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Сигнал відчинених дверей | є |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Стартова потужність | 100 Вт |
| Тип компресору | інверторний |
| Тип ручок | зовнішні |
| Холодоагент | R600a |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 238,65 ₴







