вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Холодильник Grifon DFN-151W
- В наявності
- Код: DFN-151W
13 194,90 ₴
9 774 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Холодильник Grifon DFN-151W
GRIFON – український бренд побутової техніки високої якості, який завжди піклується про комфорт вашого життя. У виробництві ми ретельно контролюємо якість матеріалів для нашої продукції, щоб піклуватися про ваше здоров'я. Техніка GRIFON виготовляється на заводах з багаторічною історією. Весь процес виробництва суворо контролюється, а якість продукції бренду підтверджено сертифікатами Європи та України. ВИРОБНИЦТВО Виробництво ми обираємо за такими критеріями: - висока культура виробництва - використання передових технологій; - лідируючі позиції серед заводів-виробників; - контроль якості на кожному етапі від сировини до готової продукції; - надійність та лояльність до партнерів; - гарантійний супровід. Компактне рішення — холодильник Grifon DFN-151W. Холодильник з морозильною камерою від виробника Grifon стане останнім штрихом у повноцінному інтер'єрі кухонного простору. Зовнішній вигляд комбінованого холодильника дуже мінімалістичний і лаконічний, а розміри дають змогу компактно розмістити його в кухні: висота - 1510 мм; ширина - 470 мм; глибина - 570 мм; вага - 48 кг; загальний об'єм - 204 л; об'єм морозилки - 65 л; об'єм охолоджувальної шафи - 139 л. Дверна панель і корпус виконані з металу білого кольору, верхній пластиковий матеріал, а ручка прихована всередині. Підсвічування LED і панель налаштувань розташовані всередині холодильника. За бажання можна вимкнути підсвічування холодильника. Механічне управління дає змогу за потреби відкрити і дістати потрібні продукти. 2 передні ніжки і два коліщатка ззаду дають змогу створити стійкість і полегшити переміщення по кімнаті. Внутрішній дизайн. Холодильне відділення. 2 скляні полиці обрамлені пластиком для зручнішого користування, а 3 шухляди для зберігання великих продуктів розміщені внизу. 1 кріспер бокс накритий скляною кришкою. Освітлення LED розташоване збоку з напівпрозорим плафоном, щоб не перешкоджати потраплянню світла. За додаткову суму можна додати підставку для яєць та індикатор ОК. Морозильна камера. Усередині розташовані 3 шухляди для заморозки - передня прозора з полістиролу та задня біла з поліпропілену. За додаткову суму можна додати відсік для льоду. Інші характеристики. У холодильнику DFN-151W також передбачено статичне охолодження і ручне розморожування. Клас енергоефективності - А+, що споживає до 218 кВт на рік. Пристрій працює практично безшумно (40 дБ). Реверсивні двері можна встановити так, як зручно саме вам.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grifon |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 14 годин |
| Вага | 44 кг г |
| Входить до комплекту | лоток для яєць, лоток для льоду, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 151х47х57 см |
| Генератор льоду | немає |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Енергоспоживання | 0,59 кВт/добу |
| Загальний обсяг (корисний) | 204 л |
| Зовнішній дисплей | немає |
| Зона свіжості | відсутня |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Кліматичний клас | N |
| Колір | Білий |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 3 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт |
| Наявність No Frost | відсутній |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 65 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 139 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Потужність заморожування | 3.2 кг/добу |
| Роздільне регулювання температури | немає |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Сигнал відчинених дверей | немає |
| Система розморожування морозильної камери | ручна |
| Система розморожування холодильної камери | ручна |
| Стартова потужність | 85 Вт |
| Суперзаморозка | немає |
| Суперохолодження | немає |
| Тип компресору | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 774 ₴









