вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Холодильник Beko RCNA420SX
Подвійна система охолодження NeoFrost 2 окремі системи охолодження, ніякого поширення запахів Складно зберігати рибу в морозильній камері, а ароматний пиріг у холодильнику, щоб їх запахи не змішувалися. Технологія NeoFrost з двома окремими системами охолодження для кожного відділення забезпечує ідеальну циркуляцію повітря та оптимальну температуру як у холодильній, так і морозильній камері. У результаті продукти довше залишаються свіжими без утворення льоду та сторонніх запахів. Дверцята, що перенавішуються Регулювання напряму відчинення дверцят відповідно до планування кухні Іноді планування кухні вимагає, щоб дверцята холодильника відчинялися в один бік, а не в інший. Петлі дверцят, що перенавішуються, можна розташувати як з лівої, так і з правої сторони холодильника, дозволяючи вибрати, в який бік будуть відкриватися його дверцята. Крім того, ви можете збільшити холодильну систему, встановивши два прилади поруч один з одним та навісивши дверцята одного з них з іншого боку. Безпечне скло Полиці з високоміцного скла Не переживайте, ставлячи велику важку каструлю в холодильник з полицями із безпечного скла. Вони виконані із загартованого високоміцного скла та витримують навантаження до 25 кг. Ці полиці стійкіші до появи тріщин і подряпин, ніж полиці з необробленого скла, тому ви можете без побоювань ставити на них важкий посуд. SmoothFit Відкриття дверцят на 90 градусів для зручного доступу Планування деяких кухонь змушує встановлювати прилади у незручних місцях. Завдяки дверцятам SmoothFit, які не виходять за межі бічної панелі при відкритті на 90 градусів, холодильник можна легко поставити в кутку кімнати або поряд зі стіною без шкоди для зручності експлуатації. Контейнери для овочів висуваються безперешкодно!Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип управління | Електронне |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Суперзаморозка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 33 годин |
| Вага | 70 кг г |
| Входить до комплекту | лоток для яєць, лоток для льоду, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 185.2x59.5x67 см |
| Генератор льоду | немає |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Енергоспоживання | 0,74 кВт/добу |
| Загальний обсяг (корисний) | 324 л |
| Зовнішній дисплей | немає |
| Зона свіжості | відсутня |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 4 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт |
| Наявність No Frost | холодильна + морозильна камера |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 109 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 215 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Роздільне регулювання температури | є |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Сигнал відчинених дверей | є |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Стартова потужність | немає даних |
| Суперохолодження | немає |
| Тип компресору | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 738,15 ₴







