вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Вбудована посудомийна машина Samsung DW60M6050BB/WT
Менше шуму. Спокійніша атмосфера вдома. Захистіть себе від незручностей, до яких призводить шумлива посудомийна машина. Бак з нержавіючої сталі створює значно менше шуму. Він поглинає більшу частину шуму й вібрацій під час роботи та забезпечує надзвичайно тиху роботу. Рівень шуму становить 44 дБ, що менше, ніж гучність звичайної розмови. Зручне завантаження й безпечне миття столового приладдя. Гнучкий 3-й кошик забезпечує окреме місце у верхній частині для маленьких і легких предметів, наприклад столового приладдя й кухонного посуду. Це вможливлює захистити предмети й одночасно забезпечити їх ретельне миття потужними струменями води. Гнучкі варіанти розташування високого й широкого посуду. Внутрішній простір з гнучкими можливостями розташування передбачає можливість регулювання висоти, завдяки чому верхній кошик можна швидко підняти або опустити на додаткові 5 см, просто натиснувши на важіль. Звільнивши більше місця в нижньому кошику, ви зможете розмістити в ньому посуд різних розмірів і форм, наприклад високі каструлі, широкі таці й великі тарілки. Зручна можливість заощадження часу й енергії в разі невеликого завантаження. Тепер не потрібно чекати, поки посудомийна машина заповниться. Режим половинного завантаження пропонує підвищену гнучкість використання, адже він уможливлює розміщати предмети для миття тільки в нижній частині. Завдяки цьому ви можете заощаджувати час та енергію, миючи посуд меншими партіями, і завжди мати під рукою чистий посуд. Гігієнічне ополіскування для знищення бактерій. Деякі програми дають змогу активувати функцію «Гігієна», щоб забезпечити гігієнічну чистоту всіх предметів. Вона продовжує час завершального ополіскування й підвищує температуру води до 70 °C, забезпечуючи поліпшене очищення та знищення мікробів. Завдяки цьому ваші тарілки, столове приладдя й кухонний посуд завжди будуть безпечними для використання. Економте час з повноцінним годинним миттям. Програма експрес-миття дозволяє добитися ідеальної чистоти всього за 1 годину, заощаджуючи ваш час. Ця програма підійде для не сильно забрудненого посуду, і всього через годину посуд буде чистим і сухим.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Половинне завантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi-керування | немає |
| Індикація на підлозі | немає |
| Інтенсивна мийка | є |
| Інші програми | автоматична програма, программа попереднього полоскання, швидка сушка, делікатний режим |
| Багатофункціональні таблетки | є |
| Тип | повногабаритна |
| Висота | 81.5 см см |
| Витрати води: за цикл / за рік | 10.5 л за цикл / 2940 л за рік |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 61 х 81.5 х 55.3 см |
| Глибина | 55 см см |
| Еко-режим | є |
| Енергоспоживання: за цикл / за рік | 930 Вт за цикл / 266 кВт за рік |
| Захист від перепадів напруги | немає |
| Звуковий сигнал по завершенню | є |
| Клас ефективності миття | A |
| Клас ефективності сушіння | A |
| Колір | Білий |
| Кількість комплектів посуду | 14 |
| Кількість кошиків | 3 |
| Кількість програм миття | 7 |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Наявність ополіскувача | є |
| Наявність солі | є |
| Обробка парою | немає |
| Підсвічування камери | немає |
| Регулювання висоти кошика | верхнього кошика |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Самоочисна система фільтрації | немає |
| Таймер відстрочки старту | є |
| Тип | повновбудовувані |
| Тип двигуна | асинхронний |
| Тип сушіння | конденсаційна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Третій додатковий кошик | є |
| Швидка мийка | є |
| Ширина | 59.8 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 167,40 ₴










