вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Пральна машина із сушінням Candy CSOW4965TWE/1-S
Smart Pro Versatle, швидка та надійна прально-сушильна машина Candy Smart Pro пропонує повний набір швидких циклів прання для задоволення ваших щоденних потреб. Розвійте всі сумніви щодо прання Відкрийте для себе повну та розумну колекцію порад і пропозицій, щоб заощадити час і гроші та отримати ідеально чисту білизну. Тримайте все під контролем За допомогою «Моєї статистики» ви можете відстежувати програми, якими найчастіше користуєтеся, і дізнаватися, як оптимізувати свої звички прання. Обмежте свої втрати Наші пристрої мінімізують споживання електроенергії, зменшуючи втрати. Чутливі датчики ваги визначають розмір завантаження та автоматично регулюють споживання води та електроенергії. Завдяки нашим пристроям половина завантаження може потребувати до 70% менше води, часу та електроенергії! Відповідає будь-якій потребі прання Функція Smart Cycles дозволяє завантажити найкращий цикл для вашого способу життя та надає додаткові програми для пошуку оптимального рішення для найкращого догляду за вашим одягом. Легко бути швидким Candy Smart Pro пропонує повний набір із 9 швидких циклів, які тривають менше години. Завдяки цьому ви не тільки заощадите час, але й пральна машина Candy забезпечить вам ідеальні результати прання для будь-яких потреб. Світ дистанційних функцій Простий у використанні додаток Candy SmartPro App пропонує найширший спектр інтелектуальних функцій, таких як повне дистанційне керування, поради щодо прання, підтримка технічного обслуговування та контроль ефективності. Подовжте термін служби прально-сушильної машини Функція інтелектуального керування забезпечує спрощене керування та більш тривалу роботу. Інформує про стан пристрою, контролюючи його роботу. У разі помилки або несправності розумний посібник допоможе знайти рішення самостійно. Ефективна дія для видалення плям Найкраща продуктивність прання завдяки технології Active Motion, яка збільшує швидкість обертання барабана на багатьох рівнях.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Eco | є |
| Smart керування | через Wi-Fi |
| Інтенсив | немає |
| Автодозування миючого засобу | немає |
| Антиалергійна | немає |
| Бульбашок | є % |
| Біла тканина | нема |
| Верхній одяг | немає |
| Тип | автомат |
| Вовна | є |
| Отжим | є |
| Відтермінування старту | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 600 x 850 x 580 мм |
| Гігієна | є |
| Делікатне прання | є |
| Джинсі | є |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дитячий одяг | немає |
| Додаткове полоскання | є |
| Додаткові програми | освіжити парою |
| Дозавантаження | немає |
| Еко Бавовна | є |
| Завантаження (прання) | 9 кг |
| Завантаження (сушіння) | 6 кг |
| Захист від дітей | немає |
| Захист від протікання | є |
| Змішані тканини | є |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | A |
| Кольорові тканини | є |
| Колір | Білий |
| Кількість програм | 15 |
| Матеріал бака | немає даних |
| Обробка парою | є |
| Полоскання | є |
| Попереднє прання | є |
| Привод | ремінний |
| Пухові вироби | немає |
| Ручне прання | є |
| Рівень шуму віджиму | 73 дБ |
| Рівень шуму прання | 60 дБ |
| Синтетика | є |
| Сорочки | немає |
| Споживання води | 49 л |
| Споживання електроенергії | 0,43 кВт/год |
| Спорт | є |
| Сушіння | з сушінням |
| Темнина тканинна | немає |
| Технології | Active Motion |
| Тип пральної машини | фронтальне завантаження |
| Тип керування | електромеханічне |
| Швидке прання / Експрес | є |
| Швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Шовк | немає |
| Щоденне прання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 158,65 ₴










