вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Вбудована посудомийна машина Bosch SPV2IKX10K
Extra Dry: додаткова функція для особливо інтенсивного сушіння пластикового та скляного посуду. Верхній короб, що регулюється по висоті: забезпечує додаткове місце, наприклад, для високого посуду. Не знаєте, яку програму вибрати? Помічник Easy start у програмі Home Connect допоможе. Лічильник таблетки для миття. Посудомийна машина вважає за вас. Push повідомлення – отримуйте інформацію про статус програми та поточний стан приладу безпосередньо на мобільний пристрій. InfoLight: індикація червоного кольору на підлозі інформує про те, чи працює ще прилад, чи роботу вже завершено. Захист від протікання. Зазвичай, несправності техніки трапляються в несподіваний момент і коштують Вам як грошей, так і дорогоцінного часу. Наші посудомийні машини оснащені системою AquaStop, що складається зі спеціального шланга в захисній оболонці, запобіжного клапана та піддону, розташованого в нижній частині, з вимикачем поплавця. Вся система забезпечує надійний захист від протікання. Отримайте чудові результати, на які Ви можете покладатися день за днем!Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від протікання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi-керування | є |
| Індикація на підлозі | немає |
| Інтенсивна мийка | є |
| Інші програми | Custom program, автоматична 45-65°C |
| Багатофункціональні таблетки | є |
| Тип | вузька |
| Висота | 81.5 см см |
| Витрати води: за цикл / за рік | 9.5 л за цикл / 2090 л за рік |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 45 х 82-90 х 55 см |
| Глибина | 55 см см |
| Еко-режим | є |
| Енергоспоживання: за цикл / за рік | 787 Вт за цикл / 173 кВт за рік |
| Захист від дітей | немає |
| Захист від перепадів напруги | немає |
| Звуковий сигнал по завершенню | є |
| Клас ефективності миття | A |
| Клас ефективності сушіння | A |
| Колір | Білий |
| Кількість комплектів посуду | 9 |
| Кількість кошиків | 2 |
| Кількість програм миття | 4 |
| Наявність дисплея | LED-індикація |
| Наявність ополіскувача | є |
| Наявність солі | є |
| Обробка парою | немає |
| Половинне завантаження | немає |
| Підсвічування камери | немає |
| Регулювання висоти кошика | без ругулювання |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Самоочисна система фільтрації | є |
| Таймер відстрочки старту | є |
| Тип | повновбудовувані |
| Тип двигуна | інверторний |
| Тип сушіння | конденсаційна |
| Третій додатковий кошик | немає |
| Швидка мийка | є |
| Ширина | 44.8 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 601,15 ₴









