вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Пральна машина Whirlpool TDLRB6240BSUA
Вузька модифікація пральної машини стане чудовим рішенням для невеликих приміщень Швидкий та енергоефективний віджим зі швидкістю 1200 об./хв. Ексклюзивна технологія 6th SENSE автоматично адаптує налаштування відповідно до кожного обраного Вами циклу та програми, забезпечуючи якість прання Клас енергоефективності А+++ для виняткової економії, ефективно знизить енергоспоживання до 20%. Двигун SenseInverter. Інноваційний інверторний двигун SENSE Inverter забезпечить тривалу безшумну роботу. Насолоджуйтеся ідеальними результатами та тишею. FreshCare. Опція FreshCare - делікатний цикл сушіння, який зробить Ваш одяг надзвичайно свіжим. Colours 15°. Опція Colours 15° забезпечує догляд, захист та ідеальні результати прання всього вашого кольорового одягу. М’яке відкривання дверей. М’яке відкривання дверей зробить завантаження та розвантаження пральної машини ще простішим. Drum Up. Розвантаження без зайвих зусиль. Розвантажуйте пральну машину з легкістю завдяки функції Drum Up, яка після закінчення циклу автоматично фіксує барабан клапанами вгору для легкого розвантаження. Опція прискорення програми. Ідеальні результати ще швидше. Ця опція забезпечує ідеальне прання та сушіння, яких ви заслуговуєте, ще швидше. Система захисту від протікання. Захист від протікання. Ця пральна машина Whirlpool оснащена системою захисту Aqua Stop. Блокування від дітей. Ця пральна машина Whirlpool оснащена системою блокування від дітей для запобігання випадкового використання цього приладу дітьми. Програма кольорові речі. Будьте впевнені, що ваші кольорові речі отримують повний догляд. Програма Baby. Програма Baby гарантує, що білизну Вашої дитини буде ретельно випрано, щоб запобігти подразненню та дискомфорту. Індикація ходу програми. Індикація ходу програми відображає всі етапи обраного циклу. Таймер зворотного відліку. Ідеальне керування часом. Таймер зворотного відліку вказує час до закінчення програми.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Eco | є |
| Smart керування | відсутнє |
| Інтенсив | немає |
| Автодозування миючого засобу | немає |
| Антиалергійна | немає |
| Бульбашок | є % |
| Біла тканина | нема |
| Вага | 56 кг г |
| Верхній одяг | немає |
| Тип | автомат |
| Вовна | є |
| Отжим | є |
| Відтермінування старту | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 450 х 940 х700 мм |
| Гігієна | немає |
| Делікатне прання | є |
| Джинсі | є |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дитячий одяг | немає |
| Додаткове полоскання | є |
| Додаткові програми | немає |
| Дозавантаження | через Старт/Пауза |
| Еко Бавовна | є |
| Завантаження (прання) | 6 кг |
| Завантаження (сушіння) | немає |
| Захист від дітей | є |
| Захист від протікання | є |
| Змішані тканини | є |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | A |
| Кольорові тканини | є |
| Колір | Білий |
| Конструкція барабана | розбірний |
| Кількість програм | 14 |
| Матеріал бака | немає даних |
| Обробка парою | немає |
| Полоскання | є |
| Попереднє прання | є |
| Привод | ремінний |
| Пухові вироби | немає |
| Ручне прання | немає |
| Рівень шуму віджиму | 79 дБ |
| Рівень шуму прання | 53 дБ |
| Синтетика | є |
| Сорочки | є |
| Споживання води | 39 л |
| Споживання електроенергії | 0,55 кВт/год |
| Спорт | є |
| Сушіння | без сушіння |
| Темнина тканинна | немає |
| Технології | Sense Inverter/6th Sense/FreshCare+ |
| Тип пральної машини | вертикальне завантаження |
| Тип керування | електромеханічне |
| Швидке прання / Експрес | є |
| Швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Шовк | немає |
| Щоденне прання | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 778,65 ₴








