вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Витяжка Grifon GR SL MOD 2013 60 WH
GRIFON – український бренд побутової техніки високої якості, який завжди піклується про комфорт вашого життя. У виробництві ми ретельно контролюємо якість матеріалів для нашої продукції, щоб піклуватися про ваше здоров'я. Техніка GRIFON виготовляється на заводах з багаторічною історією. Весь процес виробництва суворо контролюється, а якість продукції бренду підтверджено сертифікатами Європи та України. ВИРОБНИЦТВО Виробництво ми обираємо за такими критеріями: - висока культура виробництва - використання передових технологій; - лідируючі позиції серед заводів-виробників; - контроль якості на кожному етапі від сировини до готової продукції; - надійність та лояльність до партнерів; - гарантійний супровід. Стильна футуристична витяжка похила GR SL MOD 2013 60 WH білого кольору шириною 60 см. Сенсорні кнопки та пульт дистанційного керування для зручності керування. Має чіткі контури, три рівні керування швидкістю для різних потреб за допомогою сенсорних кнопок, якісний алюмінієвий фільтр, що затримує жир і бруд та підсвітку LED. Потужність двигуна дає змогу очистити повітря кімнати розміром 15-20 кв метрів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grifon |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | відсутнє |
| Вага | 13 кг г |
| Тип | похила |
| Вугільний фільтр | відсутній |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | немає даних |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Зворотний клапан | немає |
| Колір | Білий |
| Комплект монтажний | є |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | фарбований метал + скло |
| Потужність ламп | 2x2 Вт |
| Продуктивність | 1200 куб. м/год |
| Пульт керування | є |
| Режими роботи | відведення |
| Розміри (ШхВхГ) | 600 х 760-1160 х 550 мм |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | сенсорно |
| Тип монтажа | на стіну |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турборежим | немає |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 450,65 ₴









