вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Планшет Oscal Pad 10 8/128GB 4G Dual Sim LTE Moonlight Silver
Простий та тонкий корпус. Акуратний зовні та розумний усередині Об'єднавши новітні разом художні форми та найкращі технології, дизайнери OSCAL вміло об'єднали велику батарею в тонкому корпусі, забезпечивши велику автономність при компактних розмірах у нових планшетах OSCAL Pad 10. Завдяки дизайну з напівокруглими краями та оновленою матовою поверхнею корпусу, OSCAL Pad лежить у руці.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscal |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 6580 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Вага | 536 г г |
| Попередньо встановлена ОС | Android 12.0 |
| Графічний процесор | Mali-G57 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | метал + пластик |
| Навігація система | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол + захисне скло |
| Наяність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основна камера | 13 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | є |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 241.3 x 160.8 x 8.9 мм |
| Серія | Oscal Pad 10 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | 1.6 ГГц |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Швидке заряджання | відсутня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 042,65 ₴










