вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Пральна машина LG F2V5GS9PW
AI DD. Інтелектуальна система визначення властивостей тканини У пам’яті пральних машин LG AI DD попередньо завантажено базу даних із 20 000 поєднань тканини. Аналіз даних дає змогу підібрати окремий алгоритм прання для кожного типу білизни. У результаті Ви отримуєте вищу якість прання та до 18% менше пошкоджень тканини. Що таке AI DD Інтелектуальна система визначення властивостей тканини AI DD здатна визначити не тільки вагу, а й характеристики тканини, як-от щільність і м’якість. 2в1. Комплексний догляд за одягом Пральна машина LG з функцією сушіння ідеально підходить для догляду за Вашим гардеробом. Економте простір у Вашому помешканні та отримуйте відмінні результати сушіння без додаткових турбот. TurboWash. Менше часу, більше життя З технологією TurboWash можна ефективно випрати білизну всього за 59 хвилин. Витрачай менше часу на прання і більше - на свої потреби! Steam. Турбота про здоров’я Технологія LG Steam видаляє до 99.9% побутових алергенів, піклуючись про здоров’я вашої родини. Видалення до 99,9% алергенів Обробка парою знищує до 99,9% побутових алергенів. Збільшене завантаження. Більше завантаження, той самий розмір Покращена система амортизаторів знижує рівень вібрацій під час прання. Це дало змогу збільшити об’єм барабана майже не збільшуючи розміри корпусу пральної машини. Надійність. Підвищена міцність і гігієнічність Елегантна накладка на дверцятах із загартованого скла більш стійка до подряпин, ударів і високих температур. Ребра барабана виконані з нержавіючої сталі, що має антибактеріальні властивості. Дизайн. Сучасний і практичний Чіткіший дисплей і збільшений розмір перемикача програм для кращої ергономіки. ThinQ. Інтелектуальні функції Пральна машина LG AI DD оснащена технологією ThinQ, що дає змогу завантажувати додаткові програми прання, а також керувати пральною машиною віддалено за допомогою смартфона. Пральна машина може стати частиною "Розумного будинку", де всі пристрої LG об’єднані і управляються за допомогою голосового помічника, що робить ваше життя більш комфортним.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип управління | Електронне |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Eco | є |
| Smart керування | через Wi-Fi |
| Інтенсив | є |
| Автодозування миючого засобу | немає |
| Антиалергійна | є |
| Бульбашок | є % |
| Біла тканина | нема |
| Верхній одяг | немає |
| Вибір температури прання | немає |
| Тип | автомат |
| Вовна | є |
| Отжим | немає |
| Відтермінування старту | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 600 x 850 x 475 мм |
| Гігієна | немає |
| Делікатне прання | є |
| Джинсі | немає |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дитячий одяг | є |
| Додаткове полоскання | є |
| Додаткові програми | очищення барабана / моя програма / TurboWash 59°C |
| Дозавантаження | через додаткову кнопку |
| Еко Бавовна | немає |
| Завантаження (прання) | 8.5 кг |
| Завантаження (сушіння) | немає |
| Захист від дітей | є |
| Захист від протікання | є |
| Змішані тканини | є |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | A |
| Кольорові тканини | немає |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Кількість програм | 14 |
| Матеріал бака | ABS-пластик |
| Обробка парою | є |
| Полоскання | є |
| Попереднє прання | є |
| Привод | прямий |
| Пухові вироби | є |
| Ручне прання | є |
| Рівень шуму віджиму | 71 дБ |
| Рівень шуму прання | 54 дБ |
| Синтетика | немає |
| Сорочки | немає |
| Споживання води | 49 л |
| Споживання електроенергії | 0,74 кВт/год |
| Спорт | є |
| Сушіння | без сушіння |
| Темнина тканинна | немає |
| Технології | AI DD / Inverter Direct Drive / Steam / TurboWash |
| Тип пральної машини | фронтальне завантаження |
| Швидке прання / Експрес | є |
| Швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Шовк | немає |
| Щоденне прання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 021,15 ₴










