вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук Prologix M15-710 (PN15E01.CN48S2NU.016) Black
Ноутбук Prologix M15-710 - легке розв’язання складних задач Функціональний ноутбук Prologix M15-710 з бюджетної лінійки бренду — оптимальне рішення для офісних та щоденних задач. Гарантує комфортну роботу в базових програмах, серфінгу в Інтернеті та перегляду фото-вiдео. Насолоджуйтесь ефективністю Завдяки ідеально підібраним комплектуючим, ноутбук чудово впорається з ресурсомісткими завданнями, а також підійде для більшості сучасних програм. M15-710 пропонує користувачеві всю міць процесора Intel Celeron N4020 у поєднанні з оперативною пам’яттю DDR4 8 ГБ. Програми завантажуються і працюють швидко, а робота в багатозадачному режимі ефективна. Дисплей IPS дисплей 15.6-дюймів з роздільною здатністю Full HD 1920x1080 пікселів забезпечить виняткову передачу кольорів для справді яскравого зображення. Невеликі габарити ноутбука дуже зручні для щоденного використання - його товщина всього 19.9 мм, вага 1.56 кг. Потужна батарея, більше годин роботи Батарея ємністю 37 Вт (7.4 В) на 5000 мАг забезпечує автономну роботу ноутбука до 5-8 годин. Час заряджання батареї від 0 до 80% займає менше ніж 4 години. Клавіатура Ноутбук Prologix має повнорозмірну клавіатуру з цифровим блоком. Що забезпечує максимальний комфорт під час роботи. Легкий в користуванні Ноутбук не має вентилятора - тому працює тихо, надійно захищений від пилу та має легкий корпус. Пасивне охолодження суттєво збільшує термін служби ПК. Оптимальний комплект інтерфейсів Ноутбук пропонує велике число інтерфейсів для під’єднання периферії, серед яких: USB 3.0 / USB 2.0 / USB Type C / Micro SD / HDMI / combo Audio jack / RJ45 / DC in / Kensington Lock.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4020 |
| Тип процесора | Celeron |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Емкість акумулятора | 37 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,56 кг г |
| Веб-камера | 1 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 368х244х19.9 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 600 |
| Назва серії | немає |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,1 - 2,8 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 818,65 ₴






