вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Електронна книга PocketBook 743G InkPad 4 Stundust Silver (PB743G-U-CIS)
- В наявності
- Код: PB743G-U-CIS
21 267,90 ₴
15 754 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Електронна книга PocketBook 743G InkPad 4 Stundust Silver (PB743G-U-CIS)
Електронна книга PocketBook 743G InkPad 4 – чудова альтернатива традиційному паперовому виданню, яка надає можливість книгоманам проводити більше часу за улюбленою справою. Тепер ви з легкістю можете читати, лежачи на пляжі. Вам більше не будуть надокучати відблиски від сонця, чи морський бриз, який так любить гортати сторінки паперових книг. Рівень захисту IPX8 надає більше впевненості навіть при найактивнішому використанні. Екран рідера стійкий до подряпин, він витримує занурення на глибину до 2 м впродовж 60 хвилин. Ви можете читати, не заважаючи попутнику в нічному потязі, адже в електронній книзі PocketBook 743G InkPad 4 присутнє якісне підсвічування. Технологія SMART light оптимізує оптичні властивості екрану в залежності від умов освітлення. Відображувальні та оптичні властивості новітнього мультисенсорного 7,8-дюймового екрана E Ink Carta 1200 дозволяють прирівняти читання рідера до читання традиційної паперової книги – він є безпечним для ваших очей. Електронна книга PocketBook 743G InkPad 4, підтримує 21 книжковий та 4 графічних формати, що спрощує пошук та відкриття необхідної літератури. Читайте електронні книги різними мовами – у цьому допоможуть інтегровані словники. З вбудованою пам’яттю об’ємом до 32 ГБ, ваша мрія про власну бібліотеку з величезною кількістю книжок стане реальністю. Навіть найоб’ємніше книжкове видання у ваших руках буде важити лише 265 г. Потужний двоядерний процесор забезпечує високу швидкість відкриття додатків та плавне перегортання сторінок, електронна книга PocketBook 743G InkPad 4 гарантує приємний та зручний процес читання. Вбудований динамік дає можливість прослуховування аудіокниг, рідер підтримує шість різних форматів. Функція Text-to-Speech дозволяє перетворити текст на звукову доріжку та озвучити його однією із 26 доступних мов. Хмарний сервіс PocketBook Cloud допоможе ще більше розширити ваші читацькі можливості. Читайте безоплатно електронні книги на інших електронних пристроях, синхронізувавши із ними свої закладки, книги та бібліотеки рідера. Рідер не вимагає постійного джерела живлення для підтримки зображення на екрані та вирізняється низьким енергоспоживанням. Датчик обкладинки активує режим сну, що значно економить заряд акумулятора. Виконана у вишуканому кольорі Stundust Silver, електронна книга PocketBook 743G InkPad 4 стане не лише вашим постійним супутником, а й стильним і модним аксесуаром.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PocketBook |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4G | немає |
| Bluetooth | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ігри | є |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіо формати | MP3, OGG, M4A, M4B OGG.ZIP, MP3.ZIP |
| Аудіо-роз'єм 3.5 мм | немає |
| Вага | 265 г г |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Вбудований динамік | є |
| Влагозащита | є |
| Діагональ дисплея | 7.8" |
| Колір | Срібний |
| Комплект постачання | USB кабель |
| Кількість градацій сірого | 16 |
| Місткість батареї | 2000 мАг |
| Наявність підсвічування екрану | з підсвічуванням |
| Оперативна пам'ять | 1Гб |
| Операційна система | Linux |
| Процесор | немає даних |
| Підтримка картки пам'яті | microSD до 32 ГБ |
| Роздільна здатність | 1872 x 1404 |
| Розміри | 134 х 189.5 х 7.95 мм |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Словники | є |
| Текстові формати | EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTM, HTML, DOC, DOCX, RTF, CBR, CBZ, CHM, PRC, MOBI, ACSM |
| Тип матриці | E Ink Kaleido |
| Тип сенсора | ємнісний |
| Формати зображень | JPEG, BMP, PNG, TIFF |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 754 ₴








