вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Духова шафа Whirlpool OMK58HU1B
Whirlpool OMK58HU1 має найвищий клас енергоефективності А/А+, що говорить про його економічність у споживанні електроенергії. З місткістю 71 л він ідеально підходить для приготування як звичайних, так і великих порцій страв. Функція Multifunction 8 дає різні режими приготування, включаючи опції для випікання хліба, піци, тортів, здоби. А система Cook3 дозволить приготувати три страви одночасно, не змішуючи їх ароматів та смаку. Електронне керування Зручна панель з екраном та електронним контролем температури забезпечує точність та приголомшливий комфорт у налаштуванні параметрів. Ви зможете легко вибрати необхідний режим всього в кілька дій, при цьому на дисплеї показано всю необхідну для моніторингу інформацію. Слайдерні полички Система висувних напрямних дозволяє легко та зручно висувати листи всередині духовки. Це забезпечує максимальний комфорт у процесі створення їжі та перевірки стану страв – жодна ємність не перевернеться. Гідролітичне очищення Технологія Smart Clean забезпечує легкість та ефективність у догляді за духовкою Whirlpool OMK58HU1. Гідролітичне очищення використовує пару, щоб зробити процес видалення жиру та бруду більш простим та безпечним. Варто додати, що це підхід ще й екологічний, т.к. можна уникнути застосування побутової хімії. Програма Auto Bread Режим призначений спеціально для випікання хліба. Він автоматично налаштовує температуру та час приготування, щоб отримати ідеально випечений виріб. Хлібобулочний сегмент та здоба будуть бездоганними, адже для цього створені всі умови. Примусова вентиляція Така система духової шафи Whirlpool OMK58HU1 забезпечує рівномірний розподіл тепла всередині духовки, а нова технологія конвекції дає стравам соковитість усередині та хрумку скоринку зовні. І вам більше не потрібно перевертати страву в процесі приготування.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Конвекція | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 x 595 x 570 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-568 х 583-585 х 560 мм |
| Газ-контроль | немає |
| Гриль | електричний |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Довідник дверцят | немає |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | електромеханічне + сенсорне |
| Колір | Чорний |
| Кількість програм | 12 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очищення | емаль легкого очищення |
| Напруга | 220-240 В В |
| Об'єм | 71 л л |
| Перемикачі | поворотні утоплювані + сенсорні |
| Потужність грилю | 1800 Вт |
| Потужність під'єднання | 2900 Вт |
| Програми | традиційний режим, гриль, турбогриль, примусова вентиляція, випічка з конвекцією, примусова вентиляція еко, запіканка, м'ясо, потужне приготування, хліб, піца, кондитерські тістечка |
| Підсвітка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Споживання електроенергії | 0.89 кВт/год |
| Термощуп | немає |
| Тип | Електрична |
| Тип напрямляючих | телескопічні + решітчасті |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 043,80 ₴










