вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Витяжка Eleyus Breeze 470 50 BG
ELEYUS BREEZE 470 50 – це телескопічна витяжка від ТМ ELEYUS, одна із новинок 2020 року. Ця витяжка є інженерно-конструкторським рішенням, котре дозволило досягнути оптимальних показників продуктивності без підвищення споживаної потужності пристрою і, відповідно, без здорожчання товару. Завдяки власним дослідженням та розробкам було змінено конструкції корпусу турбіни та крильчатки. Нова конструкція лопатей та профілю корпусу дала змогу збільшити продуктивність приладу, не змінюючи споживану потужність двигуна. Окрім того, торгова марка розпочала використовувати електродвигуни зі споживаною потужністю 110 Вт, що мають значно вищий ККД (котрий покращився до 20% додатково) . Всі ці нововведення дозволили отримати нову кухонну витяжку продуктивністю 470 м3/год без суттєвих конструктивних змін та збільшення споживаної потужності приладу. Витяжка обладнана лампою розжарювання потужністю 25 Вт. Механічне клавішне управління витяжкою є простим, зручним та надійним. На корпусі розташовані дві клавіші – перемикач швидкостей (2 швидкості) та клавіша вмикання/вимикання світла. Корпус витяжки ELEYUS BREEZE 470 50 є класичним для телескопічних витяжок ТМ ELEYUS, його висота становить 138 мм, що дозволяє легко вмонтувати її у стандартний модуль для вбудованої техніки. Витяжка представлена у розмірі 50 см. Сучасний та надійний висувний механізм прикрасить кухню будь-якого стилю та дизайну, а висувна телескопічна панель забезпечить додаткове втягування. У своїй продукції ми застосовуємо високотехнологічні телескопічні направляючі нового покоління, відмінними рисами яких є нульове зажирення та легкий хід панелі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | відсутнє |
| Вага | 4.48 кг г |
| Тип | телескопічна |
| Вугільний фільтр | є (до комплекту поставки не входить) |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 120 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Зворотний клапан | немає |
| Колір | Біговий |
| Комплект монтажний | немає |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | фарбований метал |
| Потужність ламп | 1х25 Вт |
| Продуктивність | 470 куб. м/год |
| Пульт керування | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 496 х 278 х 276-450 мм |
| Рівень шуму | 59 дБ |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип монтажа | на стіну |
| Тип освітлення | лампа розжарювання |
| Турборежим | немає |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 506,65 ₴










