вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Смарт-годинник Amazfit Pop 3R Black
Стиль на вашому зап'ясті Компактний розумний годинник Amazfit Pop 3R додасть елегантності у ваш повсякденний вигляд. Модель із циферблатом діаметром 45.5 мм важить всього 55.48 г – і це вже із силіконовим ремінцем шириною 22.2 мм. AMOLED-дисплей 1.43” дає достатньо робочої площі для взаємодії, яскравості на сонці та в тіні, має доступ до бібліотеки з цифровими циферблатами. Девайс оснащений модулем Bluetooth та тримає заряд до 12 днів. Фітнес-функції та моніторинг показників здоров'я дозволить завжди тримати на контролі важливі фізичні параметри. Вражаюча автономність Батарею спроектовано так, щоб давати тривалий час роботи без необхідності частих підзарядок. При цьому вона зберігає компактний розмір, не збільшуючи девайс у габаритах. У середньому тривалість роботи з одного заряду становить до 12 днів, що робить цей годинник відмінним вибором для тих, хто живе в динамічному ритмі і не відволікається на дрібниці. Моніторинг активності, відстеження сну, сповіщення про дзвінки та повідомлення – все це доступно в режимі 24/7. Персоналізуйте техніку під себе Модель надає користувачеві доступ до вражаючої бібліотеки цифрових циферблатів, що містить понад 100 варіантів. Змінюйте їх, дотримуючись конкретних потреб та поточного настрою. Деякі з них відображають додаткову інформацію, таку як дата, погода або рівень активності – ви можете вибрати ті віджети, які більш актуальні. Bluetooth-дзвінки із зап'ястя Завдяки вбудованому в Amazfit Pop 3R мікрофону та динамікам ви можете відповідати на дзвінки безпосередньо на годиннику. Швидкий доступ до книги контактів, панелі набору та історії дзвінків робить цей процес максимально зручним. Тепер не потрібно діставати смартфон - ви можете поговорити на ходу. Здоров'я насамперед Вбудований пульсометр дозволяє відстежувати ваше серцебиття в реальному часі. Моніторинг рівня кисню у крові здійснюється вбудованим датчиком, що дуже важливо під час контролю деяких станів. Годинник також може аналізувати якість вашого сну, включаючи його тривалість та фази. Визначення рівня стресу допоможе швидше впоратися з емоціями та приділити час відпочинку. Жіночий календар корисний для ведення звітності з менструального циклу. Голосовий помічник Техніка підтримує функціонал голосового помічника, що дозволить вам легко керувати пристроєм та отримувати інформацію за допомогою голосових команд. Ця можливість реалізована як на платформі iOS, так і на Android. Достатньо лише озвучити свій запит, як підключені через Bluetooth до телефону смарт-годинник швидко вирішать поставлені завдання. Ваш персональний фітнес-тренер Модель адаптована під користувачів із різними уподобаннями. Любителі фізичної активності та професійні спортсмени знайдуть для себе досить корисного серед 100 спортивних режимів, лічильників кроків, калорій, пройденої відстані та інших корисних функцій. Жодного дня без музики Зручне керування відтворенням музики робить життя меломана приємнішим. Більше не потрібно діставати смартфон, щоб переключити трек – цей функціонал доступний з екрану смарт-годинника Amazfit Pop 3R. Усього кілька кліків - і плейлист налаштований так, як це вам зручно.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amazfit |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| SIM-картка | відсутня |
| SMS | є |
| Емкість акумулятора | 320 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.2 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Бездротове зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вага | 55.48 г г |
| Вбудована пам'ять | 128 МБ |
| Вбудований мікрофон | є |
| Виклик голосового помічника | є |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроникність | IP68 |
| Вібромотор | немає |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає даних |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Немає |
| Діагональ екрана | 1.43" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Колір корпусу | Black |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Лічильник калорій | немає |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операційна система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Роздільна здатність екрана | 466 х 466 |
| Розмір ремінця | 225 мм |
| Розміри корпусу | 263 x 45.5 x 10.8 мм |
| Серія годинників | Amazfit Pop 3R |
| Стекло | немає даних |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Супутникова навігація | Немає |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Час автономної роботи | до 12 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 724,65 ₴










