вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Електронна книга PocketBook 634 Verse Pro Azure (PB634-A-CIS)
- В наявності
- Код: PB634-A-CIS
13 039,65 ₴
9 659 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Електронна книга PocketBook 634 Verse Pro Azure (PB634-A-CIS)
Читалка PocketBook 634 Verse PRO Представляємо Pocketbook Verse PRO – вашого надійного супутника у світі електронного читання. Цей компактний і легкий рідер поєднує в собі найсучасніші функції та технології в елегантному та зручному корпусі. Pocketbook Verse незабаром стане незамінним помічником для будь-якого любителя читання. Потужне обладнання Серце рідера - двоядерний процесор із частотою 1 ГГц (Allwinner B288), який у поєднанні з 512 МБ оперативної пам’яті забезпечує плавну роботу та швидке відкриття улюблених електронних книг. Його 6-дюймовий дисплей E Ink Carta HD має роздільну здатність 1072 x 1448 і 16 рівнів сірого, що дозволяє насолоджуватися чітким і яскравим відображенням тексту та зображень. З сенсорним екраном Крім того, рідер оснащений ємнісним мультисенсорним сенсорним екраном та інтелектуальним підсвічуванням SMARTlight, що забезпечує комфортне читання при будь-якому освітленні. Він також оснащений внутрішньою пам’яттю об’ємом 16 ГБ і, таким чином, пропонує достатньо місця для зберігання великої бібліотеки. Зручне підключення Пристрій оснащений можливістю підключення Wi-Fi для швидкого доступу до онлайн-сервісів, таких як PocketBook Cloud, ReadRate та багато інших. Він також підтримує багато додатків, включаючи книгарню, бібліотеку, словник, браузер, галерею. Тому вам не доведеться турбуватися про достатню кількість сумісного контенту. Крім підключення Wi-Fi, у вас буде класичний інтерфейс USB-C. Ключові властивості Pocketbook Verse – це не тільки технічні характеристики; йдеться про загальний досвід. Завдяки апаратним кнопкам перегортання сторінок та датчику обкладинки читання стає більш комфортним та інтуїтивно зрозумілим. Ця програма читання, оснащена рядом встановлених програм, включаючи бібліотеку, словник, браузер та галерею, гарантує, що все необхідне буде у вас під рукою. Крім того, завдяки акумулятору ємністю 1500 мАг ви зможете насолоджуватися довгим годинником безперервного читання без необхідності постійного заряджання. Пристрій також пропонує широкий вибір форматів електронних книг та зображень, що дозволяє вам насолоджуватися улюбленою літературою в будь-якому форматі, який ви надаєте перевагу. Pocketbook Verse Pro - чудовий додаток для всіх, хто любить читати. Компактні розміри (108х156х7,6 мм) та невелика вага (186 г) роблять його ідеальним супутником у подорожі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PocketBook |
| Тип матриці | E Ink Carta |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4G | немає |
| Bluetooth | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ігри | є |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіо формати | MP3, OGG, M4A, M4B |
| Аудіо-роз'єм 3.5 мм | немає |
| Вага | 182 г г |
| Вбудована пам'ять | 16Гб |
| Вбудований динамік | немає |
| Влагозащита | є |
| Діагональ дисплея | 6" |
| Колір | Синій |
| Комплект постачання | Електронна книга, Інструкція |
| Кількість градацій сірого | 16 |
| Місткість батареї | 1500 мАг |
| Наявність підсвічування екрану | з підсвічуванням |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Операційна система | Linux |
| Процесор | Allwinner B288 |
| Підтримка картки пам'яті | microSD до 32 ГБ |
| Роздільна здатність | 1448 x 1072 |
| Розміри | 156 х 108 х 7.6 мм |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Словники | є |
| Текстові формати | EPUB, PDF, PRC, FB2, TXT, TCR, DJVU, HTM, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, MOBI, ACSM, AZW, AZW3 |
| Тип сенсора | ємнісний |
| Формати зображень | JPEG, BMP, PNG, TIFF, CBR, CBZ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 659 ₴









