вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Вбудована посудомийна машина Bosch SPV6ZMX65K
За допомогою програми Home Connect ви можете керувати своєю посудомийною машиною будь-коли і звідки завгодно. Віддалений контроль дозволяє відстежувати роботу посудомийної машини за допомогою програми Home Connect у будь-якому місці та у будь-який час. Лічильник таблеток дозволяє відстежувати залишок таблеток у посудомийній машині та повідомляти, коли вони закінчуються. Улюблена програма: персоналізована функція лише одним дотиком. Скорочений час миття, ідеально чистий посуд.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від протікання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi-керування | є |
| Індикація на підлозі | є |
| Інтенсивна мийка | є |
| Інші програми | Custom program, Quick L, Автоматична 45-65°C, Інтенсивна 70°, Тиха, Економічна |
| Багатофункціональні таблетки | є |
| Тип | вузька |
| Висота | 81.5 см см |
| Витрати води: за цикл / за рік | 9.5 л за цикл |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 45-45.8 х 81.5-87.5 х 55 см |
| Глибина | 55 см см |
| Еко-режим | є |
| Енергоспоживання: за цикл / за рік | 660 Вт за цикл / 188 кВт за рік |
| Захист від дітей | немає |
| Захист від перепадів напруги | немає |
| Звуковий сигнал по завершенню | є |
| Клас ефективності миття | A |
| Клас ефективності сушіння | A |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Кількість кошиків | 2 |
| Кількість програм миття | 6 |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Наявність ополіскувача | є |
| Наявність солі | є |
| Обробка парою | немає |
| Половинне завантаження | немає даних |
| Підсвічування камери | немає |
| Регулювання висоти кошика | верхнього кошика |
| Самоочисна система фільтрації | немає |
| Таймер відстрочки старту | є |
| Тип | повновбудовувані |
| Тип двигуна | інверторний |
| Тип сушіння | теплообмінник |
| Третій додатковий кошик | є |
| Швидка мийка | є |
| Ширина | 44.8 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 413,65 ₴

