вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Вбудована посудомийна машина Bosch SPV4HMX65K
ПОКАЗНИКИ СПОЖИВАННЯ Рівень шуму для програми "Тиха 50 ° C": 43дБ Технологія Home Connect доступна для використання через WLAN ПРОГРАМИ ТА СПЕЦІАЛЬНІ ФУНКЦІЇ Еко 50°С / Авто 45-65°С / Інтенсивна 70°С / Швидка 65°С / Тиха 50°С / Улюблена / Очищення приладу Додаткові опції: SpeedPerfect+ / IntensivZone / Додаткове сушіння ПОКАЗНИКИ СПОЖИВАННЯ Теплообмінник - технологія дбайливого миття та розумного використання води Система рівномірного розчинення миючого засобу DosageAssist Інноваційний, безщітковий двигун нового покоління EcoSilence Drive: тихий, потужний, довговічний Два коромисли DuoPower у верхньому коробі Автоматична система визначення виду миючого засобу 3 рівнева система самоочищення фільтра система фільтрації, що самоочищається Матеріал внутрішньої камери: нержавіюча сталь КОРОБА ДЛЯ ПОСУДУ Стопер для запобігання виходу з рейок нижнього короба під час висування. Верхній короб із системою 3-рівневого регулювання по висоті Rackmatic 2 складні грати для тарілок у нижньому коробі Полиця для чашок у верхньому коробі КОМФОРТ І КЛОПАТ ПРО НАВКОЛИШНЬЕ СЕРЕДОВИЩЕ Панель управління розташована на торці дверцят Мова тексту на панелі керування (англійська) InfoLight red Електронна індикація залишкового часу програми Програмування старту (1-24 години)Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від протікання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi-керування | є |
| Індикація на підлозі | є |
| Інтенсивна мийка | є |
| Інші програми | Еко 50°С, Авто 45-65°С, Інтенсивна 70°С, Швидка 65°С, Тиха 50°С, Улюблена, Очищення приладу |
| Багатофункціональні таблетки | є |
| Тип | вузька |
| Висота | 81.5 см см |
| Витрати води: за цикл / за рік | 9.5 л за цикл / 2090 л за рік |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 45 х 81.5-87.5 х 55 см |
| Глибина | 55 см см |
| Еко-режим | є |
| Енергоспоживання: за цикл / за рік | 831 Вт за цикл / 183 кВт за рік |
| Захист від дітей | немає |
| Захист від перепадів напруги | немає |
| Звуковий сигнал по завершенню | є |
| Клас ефективності миття | A |
| Клас ефективності сушіння | A |
| Колір | Срібний |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Кількість кошиків | 3 |
| Кількість програм миття | 7 |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Наявність ополіскувача | є |
| Наявність солі | є |
| Обробка парою | немає |
| Половинне завантаження | немає |
| Підсвічування камери | немає |
| Регулювання висоти кошика | верхнього кошика |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Самоочисна система фільтрації | немає |
| Таймер відстрочки старту | є |
| Тип | вбудовані |
| Тип двигуна | інверторний |
| Тип сушіння | теплообмінник |
| Тип керування | Сенсорне |
| Третій додатковий кошик | є |
| Швидка мийка | є |
| Ширина | 44.8 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 107,90 ₴





