вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Накопичувач SSD 4TB Samsung 870 EVO 2.5" SATAIII MLC (MZ-77E4T0B/EU)
- В наявності
- Код: MZ-77E4T0B/EU
42 545,25 ₴
31 515 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Накопичувач SSD 4TB Samsung 870 EVO 2.5" SATAIII MLC (MZ-77E4T0B/EU)
Найпопулярніший в світі SSD накопичувач Остання модель самого продаваного в світі SSD накопичувача, нарешті, з"явилася на ринку. Накопичувач 870 EVO створений на основі технології Samsung, яка використовується у виробництві SSD. Він відрізняється більш високою продуктивністю, надійністю і сумісністю, відповідає всім вимогам будь-якого творця контенту, IT професіоналів і звичайних користувачів. Перевага в продуктивності Накопичувач 870 EVO з інтерфейсом SATA забезпечує максимальні швидкості послідовного запису/читання порядку 560/530 МБ/с. Тепер кожен користувач може скористатися SSD накопичувачем з продуктивністю професійного рівня. Інтелектуальна технологія записи Intelligent TurboWrite зі збільшеним об"ємом змінюваного буфера дозволяє підвищити швидкість запису і стабільність високих робочих характеристик. Підвищена сумісність SSD Накопичувач 870 EVO успішно пройшов тести на сумісність з основними host системами і додатками, включаючи чіпсети, материнські плати, NAS і пристрої для запису відео. Як новий представник найбільш продаваних у світі SSD накопичувачів серії 870 EVO, які підтвердили свою універсальність, цей накопичувач сумісний з більшістю систем і задач, виконуваних будь-яким користувачем.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 98 000/35 000 |
| TBW (ресурс записів) | 2400 ТБ |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Габарити | 100 х 69.85 x 6.8 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM, S.M.A.R.T |
| Енергоспоживання | середнє: 2.5 Вт: максимум: 5.0 Вт |
| Контролер | Samsung MKX |
| Наявність підсвічування | немає |
| Об'єм накопичувача | 4 ТБ |
| Підтримка NVMe | відсутня |
| Серія | Samsung 870 EVO |
| Споживання енергії | до 4 Вт |
| Тип пам'яті | MLC |
| Ударостійкість | є |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Швидкість записування | 530 МБ/сек |
| Швидкість зчитування | 560 МБ/сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 515 ₴



