вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-23-R01B (NX.EH3EU.00F) Steel Gray
Ноутбук Extensa 15 розроблений для ділових людей, яким потрібна достатня обчислювальна потужність та функціональність на кожен день. У ньому є все, що потрібно для комфортної роботи, а час автономної роботи сягає 9 годин. Ці 15.6-дюймовий ноутбук з великим екраном забезпечує високу продуктивність та надає повний набір важливих бізнес-функцій, а також оснащений цифровою клавіатурою. Неймовірна швидкодія Працюйте швидко та ефективно в режимі багатозадачності завдяки потужному процесору AMD Ryzen, відеокарті AMD Radeon та пам'яті DDR5. Приголомшливе зображення IPS-дисплей FHD з діагоналлю 15.6 дюймів та вузькою рамкою створює більш високе співвідношення розмірів екрану та корпусу. Крім того, технологія ComfyView зменшує відблиски за рахунок обмеження відбитого світла, забезпечуючи комфортніший перегляд зображення на екрані. Чудова якість відеозв'язку Працювати з дому зручно як ніколи. Завдяки продуманому розташуванню антени Wi-Fi 5 (802.11ac) із технологією MU-MIMO забезпечується надійний сигнал бездротового підключення. Оптимізована цифрова веб-камера, мікрофон і два вбудовані стереодинаміки створюють чудову якість звуку та зображення. Удосконалений дизайн Стильний корпус Extensa 15 став ще тоншим і легшим. Мінімальна вага ноутбука становить менше 1.9 кг, а товщина – менше 20 мм, тому його зручно носити із собою. Автономна робота до 9 години забезпечить ефективну роботу протягом усього робочого дня. Швидше сховище Оцініть неймовірно високу продуктивність завдяки твердотільного накопичувача PCIe NVMe. Усі процеси відбуватимуться швидше - від завантаження до повсякденних обчислень та відкриття мультимедійних файлів. Велика кількість портів Швидке та легке підключення до периферійних пристроїв завдяки максимальній кількості опцій. Ноутбук оснащений різними портами, включаючи 1 порт USB 2.0, 2 порти USB 3.2 Gen1, HDMI та багато інших.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 40 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,77 кг г |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 363.4х250.5х19.9 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Назва серії | Extensa |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | AMD Ryzen 3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 2,4 - 4,1 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 778,65 ₴










