вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук Acer Aspire 3 A317-54-530K (NX.K9YEU.00D) Silver
Acer Aspire 3 A317-54 — універсальне рішення для користувачів, які шукають ноутбук з великим екраном. Призначений для широкого кола користувачів, підійде для роботи в офісі, слугуватиме мультимедійним центром для домашнього відпочинку, а також платформою для створення навчальних проєктів. Оснащений 17-дюймовим екраном, який дасть змогу із задоволенням переглядати улюблені фільми чи працювати над редагуванням документа.Рамки екрана доволі тонкі, що робить дизайн ноутбука більш сучасним. З Acer Aspire 3 можна буде комфортно працювати, а також просто відпочивати, переглядаючи фільм або ж слухаючи музику. У начинці ноутбука представлені сучасні компоненти: процесор Intel Core i3 та хороший запас оперативної пам’яті допоможуть легко працювати із багатьма задачами одночасно, не відчуваючи гальмування системи. Користувач зможе перемикатися між різними програмами, відкривати багато вкладок браузера та без зайвих витрат часу працювати максимально ефективно. Ноутбуком також підтримується сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ac, а тому користувач зможе без проблем користуватися швидким з’єднанням з мережею, працюючи ефективно та без гальмувань. Передбачені вбудовані мікрофон і вебкамера, які допоможуть провести онлайн-співбесіду, нараду чи зустріч. Клавіатура моделі значно полегшує набір тексту, тому з цим ноутбуком можна буде багато листуватися та працювати із текстовими редакторами. Пристрій оснащений відеопортом HDMI для підключення проєкторів, додаткових моніторів і телевізорів. Збережений LAN для підключення Інтернет кабелю. При відсутності мишки, ноутбук пропонує чутливий тачпад, який для зручності зміщений до лівого краю та має велику площу. Дисплей Дисплей ідеально підходить для щоденного перегляду вебсторінок і потокового відео, відтворюючи чіткі та детальні зображення. А завдяки технології Acer BlueLightShield можна зменшити рівні випромінювання блакитного світла. Продуманий дизайн Ноутбук Aspire 3 із вишуканою металевою кришкою, яка доступна у нових яскравих кольорах, ще легший і тонший, ніж будь-коли раніше, адже важить 2,23 кг та має товщину 20,9 мм. А високоємнісна батарея дозволяє всій сім’ї виконати більше завдань між заряджаннями. Готова ефективність Aspire 3 готовий до роботи завдяки найновішим процесорам Intel Core 12-го покоління з графікою Iris Xe – ідеальний вибір для всієї сім’ї, створений із думкою про функціональність і продуктивність. Дозволяє отримати більше від роботи, навчання або гри. Покращене охолодження Зі збільшенням площі поверхні вентилятора на 78%, насолоджуйтеся покращеною системою охолодження і додатковими 17% теплоємності. Можна насолоджуватися довшими, ефективнішими сеансами роботи без підключення до мережі. З’єднання Під’єднуйте або заряджайте найновіші пристрої за допомогою повнофункціонального USB-роз’єму 3.2. Крім того, Wi-Fi 802.11ac та HDMI забезпечують підвищену продуктивність і функціональність для всієї родини.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U |
| Тип процесора | Core i3 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Емкість акумулятора | 40 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 2,23 кг г |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 402.1х265.9х20.9 мм |
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Кардридер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Iris Xe Graphics |
| Назва серії | Aspire |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,3 — 4,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 738,65 ₴










