вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук HP 250 G10 (8D4L3ES) Silver
HP 250-G10 - це ноутбук із 15.6-дюймовим екраном, який має роздільну здатність Full HD та IPS технологію для яскравих та чітких зображень. Його матове покриття (AG) допомагає зменшити відблиски, що робить роботу при яскравому освітленні більш комфортною. Ноутбук обладнаний процесором, який забезпечує гарну продуктивність для щоденних завдань та офісної роботи. Компактний дизайн та надійний бренд HP роблять його відмінним вибором для мобільної продуктивності.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 41 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,52 кг г |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 360х236х18.6 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | SD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Назва серії | 250 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,2 — 4,5 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 391,15 ₴






