вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Пральна машина Beko B5WFU58436W
AutoDose - оптимальна кількість миючого засобу, ефективне очищення Більше не потрібно турбуватися про кількість миючого засобу або необхідність додавати його перед кожним завантаженням машини. Просто налийте в пральну машину рідкий засіб для прання та кондиціонер для білизни, а функція AutoDose автоматично додасть необхідну кількість для кожної програми. Результат? Ідеально чиста білизна після кожного прання без потреби постійно додавати засіб для прання. SteamCure - обробка білизни пором Визнайте, ви не можете обійтися без попереднього ручного оброблення білизни, якщо бачите на ньому плями. Технологія SteamCure зробить все за вас, піддавши плями перед пранням впливу пари, яка розм’якшить бруд і полегшить їхнє видалення. Обробка пором забезпечує більш гігієнічне очищення, а на фінальному етапі прання також дозволяє зменшити утворення складок, що значно полегшує прасування. Завдяки цьому тепер у вас буде менше турбот як до, так і після прання. Інверторний двигун ProSmart - висока ефективність, довговічність та низький рівень шуму Не переймайтеся рахунками за електроенергію і позбавте себе від головного болю під час прання одягу. Безщітковий двигун ProSmart забезпечує низьку витрату електроенергії та рівень шуму, а також відрізняється вищою надійністю. Завдяки цьому ви можете використовувати пральну машину максимально ефективно без шкоди для щомісячного бюджету та душевного спокою. AquaWave - хвилеподібне обертання барабана для делікатного догляду Прання може негативно впливати на стан одягу. Представляємо систему AquaWave з вигнутим склом дверцят та лопатями особливої форми, які хвилеподібно переміщують білизну в барабані, забезпечуючи більш дбайливий догляд та підвищуючи ефективність прання. Наступного разу, коли хтось скаже, що у вас нова річ, а ви відповісте, що це стара, можливо, це буде найчистішою правдою.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Eco | немає |
| Smart керування | через Bluetooth |
| Інтенсив | немає |
| Автодозування миючого засобу | є |
| Антиалергійна | немає |
| Бульбашок | є % |
| Біла тканина | нема |
| Вага | 70 кг г |
| Верхній одяг | є |
| Тип | автомат |
| Вовна | є |
| Отжим | є |
| Відтермінування старту | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 600 x 840 x 550 мм |
| Гігієна | є |
| Делікатне прання | є |
| Джинсі | є |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дитячий одяг | немає |
| Додаткове полоскання | є |
| Додаткові програми | спідня білизна / очищення барабана |
| Дозавантаження | через додаткову кнопку |
| Еко Бавовна | є |
| Завантаження (прання) | 8 кг |
| Завантаження (сушіння) | немає |
| Захист від дітей | є |
| Захист від протікання | є |
| Змішані тканини | є |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | A |
| Кольорові тканини | немає |
| Колір | Білий |
| Конструкція барабана | цілісний |
| Кількість програм | 15 |
| Обробка парою | є |
| Полоскання | є |
| Попереднє прання | є |
| Привод | ремінний |
| Пухові вироби | є |
| Ручне прання | є |
| Рівень шуму віджиму | 73 дБ |
| Рівень шуму прання | 52 дБ |
| Синтетика | є |
| Сорочки | є |
| Споживання води | 48 л |
| Споживання електроенергії | 0,78 кВт/год |
| Спорт | є |
| Сушіння | без сушіння |
| Темнина тканинна | є |
| Технології | OptiSense |
| Тип пральної машини | фронтальне завантаження |
| Швидке прання / Експрес | є |
| Швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Шовк | немає |
| Щоденне прання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 258,65 ₴





