вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Пральна машина з сушінням Beko B5DFT59447W
Висока ефективність і довговічність, низький рівень шуму Не турбуйтеся про величезні рахунки за електроенергію та позбавтеся головного болю, що виникає через сильний шум щоразу, коли ви перете й сушите одяг. Завдяки конструкції без щіток двигун ProSmart гарантує енергоефективність, знижений рівень шуму та підвищену довговічність – і все це в одному пристрої. Завдяки цьому ваша пральна машина із сушаркою працюватиме продуктивніше, не навантажуючи ваш бюджет і не додаючи вам зайвих турбот. Делікатніше прання завдяки хвилеподібній траєкторії в барабані Прання та сушіння не завжди корисні для одягу. Саме тому вигнуте скло дверцят у системі AquaWave і лопатки спеціальної конструкції, що переміщують білизну хвильовими рухами всередині барабана, роблять процеси прання та сушіння менш шкідливими для одягу й більш ефективними. Тож коли наступного разу хтось похвалить вашу нову блузку, а ви відповісте «Та вона ж стара!», можливо, це буде недалеко від правди. Чистий барабан, що пахне свіжістю Після певної кількості циклів прання в барабані пральної машини виникає запах вологи. Програма DrumClean+ на базі технології AirTherapy забезпечує додаткову циркуляцію теплого повітря для усунення будь-яких запахів і глибокого очищення барабана. Пам’ятайте, що з чистим барабаном ваша білизна також буде чистішою. 1 кг чистої білизни, яку можна надягати вже через годину Залишилася лише година до важливої зустрічі або першого побачення, а необхідний вам одяг брудний? Цього часу вистачить, щоб випрати та висушити 1 кілограм білизни за допомогою програми Wash & Wear. Потрібний одяг буде готовий до надягання лише за годину. Надзвичайна чистота за будь-якої температури Алергіки добре знають, що деякі кліщі та бактерії можуть залишатися на одязі навіть після прання. У програмі Hygiene+ Wash & Dry ретельний температурний контроль поєднано з додатковими циклами полоскання та віджимання, що дозволяє впевнено видаляти ці мікроорганізми з білизни. Програма працює за температури 20–90 °C, а цикл за температури 60 °C визнано британською медичною благодійною організацією Allergy UK як такий, що знищує 99,9 % алергенів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас енергоспоживання | D |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Eco | є |
| Smart керування | через Bluetooth |
| Інтенсив | немає |
| Автодозування миючого засобу | немає |
| Антиалергійна | немає |
| Бульбашок | є % |
| Біла тканина | нема |
| Вага | 76 кг г |
| Верхній одяг | є |
| Тип | автомат |
| Вовна | є |
| Отжим | є |
| Відтермінування старту | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 600 x 845 x 600 мм |
| Гігієна | є |
| Делікатне прання | немає |
| Джинсі | є |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дитячий одяг | немає |
| Додаткове полоскання | є |
| Додаткові програми | спідня білизна / очищення барабана |
| Дозавантаження | через додаткову кнопку |
| Еко Бавовна | є |
| Завантаження (прання) | 9 кг |
| Завантаження (сушіння) | 6 кг |
| Захист від дітей | є |
| Захист від протікання | є |
| Змішані тканини | є |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | В |
| Кольорові тканини | немає |
| Колір | білий із чорним |
| Конструкція барабана | цілісний |
| Кількість програм | 15 |
| Обробка парою | немає |
| Полоскання | є |
| Попереднє прання | є |
| Привод | ремінний |
| Пухові вироби | є |
| Ручне прання | немає |
| Рівень шуму віджиму | 76 дБ |
| Рівень шуму прання | 57 дБ |
| Синтетика | є |
| Сорочки | є |
| Споживання води | 65 л |
| Споживання електроенергії | 0,76 кВт/год |
| Спорт | є |
| Сушіння | з сушінням |
| Темнина тканинна | є |
| Технології | ProSmart Inverter |
| Тип пральної машини | фронтальне завантаження |
| Швидке прання / Експрес | є |
| Швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Шовк | немає |
| Щоденне прання | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 638,65 ₴










