вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Посудомийна машина Bosch SMS23DW01T
Основні переваги та особливості моделі SMS23DW01T: Двигун EcoSilence Drive: енергозберігаючий і тихий у роботі, з довгим терміном служби. Верхній кошик, що регулюється по висоті: забезпечує додатковий простір, особливо для високого посуду. Silence Plus: приємно тихо в 48 дБ. 7-сегментний дисплей: вказує час, що залишився, і стандартну інформацію, наприклад, необхідність поповнити миючі засоби. Технологія ActiveWater: оптимальне використання води.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від протікання | Так |
| Половинне завантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi-керування | немає |
| Інтенсивна мийка | є |
| Інші програми | попереднє ополаскування, скло |
| Багатофункціональні таблетки | немає |
| Тип | повногабаритна |
| Висота | 84.5 см см |
| Витрати води: за цикл / за рік | 9.5 л за цикл / 2660 л за рік |
| Глибина | 60 см см |
| Еко-режим | є |
| Енергоспоживання: за цикл / за рік | 920 Вт за цикл / 262 кВт за рік |
| Захист від дітей | немає |
| Захист від перепадів напруги | немає даних |
| Звуковий сигнал по завершенню | немає |
| Клас ефективності миття | A |
| Клас ефективності сушіння | A |
| Кількість комплектів посуду | 13 |
| Кількість кошиків | 2 |
| Кількість програм миття | 4 |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Наявність ополіскувача | є |
| Наявність солі | є |
| Обробка парою | немає |
| Підсвічування камери | немає |
| Регулювання висоти кошика | верхнього кошика |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Самоочисна система фільтрації | немає |
| Таймер відкладення старту | є |
| Тип | окремовстановлювана |
| Тип двигуна | інверторний |
| Тип сушіння | конденсаційна |
| Третій додатковий кошик | немає |
| Швидка мийка | є |
| Ширина | 60 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 719,90 ₴







