вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Ноутбук Chuwi HeroBook Pro (Win11) (8/256) (CWI515/CW-112272) Gray
- В наявності
- Код: CWI515/CW-112272
17 076,15 ₴
12 649 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ноутбук Chuwi HeroBook Pro (Win11) (8/256) (CWI515/CW-112272) Gray
Ноутбук CHUWI HeroBook PRO (Win11) (8/256) (CW-112272) це потужний та компактний пристрій, ідеально підходить для щоденних завдань та мобільної роботи. Сучасний дизайн, високоякісні матеріали та передові технічні характеристики роблять його привабливим вибором для користувачів, які цінують продуктивність та стиль. Основні характеристики: Операційна система Windows 11: Пропонує зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, забезпечуючи високу продуктивність та широкий спектр можливостей для роботи та розваг. Процесор Intel: Потужний процесор забезпечує швидкодію системи, дозволяючи легко справлятися з багатьма завданнями одночасно. 8 ГБ оперативної пам’яті: Забезпечує плавну та реагуючу роботу додатків, прискорюючи обробку даних та підвищуючи загальну продуктивність. 256 ГБ вбудованої пам’яті: Великий обсяг пам’яті для зберігання файлів, додатків та мультимедійного контенту, що дозволяє організовувати та зберігати інформацію в одному місці. Компактний та легкий дизайн: пристрій легко переносити та ідеально підходить для роботи в дорозі або поза офісом. CHUWI HeroBook PRO (Win11) забезпечує комфортну взаємодію з різноманітними завданнями, чи то робота, навчання або розваги. З високою якістю збірки та передовими технологіями цей ноутбук стане надійним супутником у вашому повсякденному житті.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHuwi |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4020 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є mini |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Емкість акумулятора | 38 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,39 кг г |
| Веб-камера | 0,3 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 332х214х21.3 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Кардридер | microSD |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 600 |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | HeroBook Pro |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,1 - 2,8 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 649 ₴




