вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Духова шафа Bosch HBA172BS0
Рівномірне випікання одразу на 3-х рівнях Коли наближається вечірка і печивом хочеться пригостити всіх гостей, стане в нагоді технологія "3D-Гаряче повітря". З нею готувати партію випічки можна на всіх 3-х рівнях одночасно, адже жар швидко і рівномірно поширюється всередині духової шафи. Спробуй також готувати дві різні страви спільно, як лазання на вечір і кекси на завтрашній день, не змішуючи аромати страв. Автоматичне приготування страв Автоматичні програми AutoPilot 10 забезпечують бездоганні кулінарні результати. Поставте блюдо в духову шафу та виберіть у меню на дисплеї відповідну автопрограму із 10 запропонованих. Просто вкажіть вагу страви та натисніть «Старт». Потім AutoPilot визначить режим нагрівання, температуру та тривалість приготування вибраної страви. Наприкінці готування програма вимкнеться. Для деяких страв із списку AutoPilot передбачено використання посудин із кришкою, тому стінки камери залишаться чистими. Готувати ідеальні страви – найпростіше. Простота управління Духові шафи Bosch серії 4 і 2 з піролітичним очищенням управляються за допомогою світлодіодного сенсорного керування. Для найкращого огляду всі функції духової шафи відображаються на простому дисплеї. Режим нагрівання, температура, тривалість та всі додаткові функції встановлюються за допомогою сенсорних кнопок. Отже, перемикачі йдуть у минуле. Залежно від моделі духової шафи, дисплей вбудований у скляну або нержавіючу панель, яку легко чистити. Духова шафа з функцією самоочищення Чищення духової шафи вручну може бути важким і забирати багато часу. Але завдяки функції піролітичного самоочищення в наших духових шафах можна назавжди забути про цю повільну справу. Більше не доведеться бруднити руки і використовувати хімічні засоби для чищення. Просто натисніть кнопку «Старт», і ваша духова шафа нагріється – залежно від рівня забруднення – до 480°C і випалить весь жир та залишки їжі. Отже, залишиться лише купка попелу, яку можна легко витерти. Таким чином, духова шафа забезпечує вам справжню насолоду не лише стравами, а й очищенням приладу після їхнього приготування.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас енергоспоживання | A |
| Конвекція | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 x 595 x 548 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-568 х 585-595 х 550 мм |
| Газ-контроль | немає |
| Гриль | електричний |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Довідник дверцят | є |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | сенсорно |
| Колір | чорний/нержавіюча сталь |
| Кількість програм | 10 |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Метод очищення | піролітичний |
| Напруга | 220-240 В В |
| Об'єм | 71 л л |
| Перемикачі | сенсорні |
| Потужність грилю | 2800 Вт |
| Потужність під'єднання | 3600 Вт |
| Програми | Гаряче повітря делікатне, Гриль великої площі, Нижнє нагрівання, Гаряче повітря, Піца, Гриль + гаряче повітря, Стандартне нагрівання |
| Підсвітка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Споживання електроенергії | 0.99 кВт/год |
| Термощуп | немає |
| Тип | Електрична |
| Тип напрямляючих | знімні (дротові) |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 498,65 ₴






