вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ005 (90NB10J2-M00050) Cool Silver
Спростіть виконання повсякденних завдань за допомогою Vivobook 15, стильного ноутбука, готового прийти на допомогу будь-де й будь-коли. Він надає практичні переваги: за допомогою спеціального шарніра екран може розкриватися на 180°, а механічна шторка вебкамери завжди гарантує вашу конфіденційність. Корпус пристрою має антимікробний захист ASUS Antimicrobial Guard Plus на поверхнях, до яких найчастіше торкаєтеся користувач. Зробіть кожен свій день приємнішим із Vivobook 15! Надійність військового класу Суворе випробування за військовими стандартами США Ноутбук Vivobook 15 (X1504) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 42 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,7 кг г |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.7х232.5х17.9 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Iris Xe Graphics |
| Назва серії | Vivobook |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,3 - 4,6 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 811,15 ₴






