вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Пральна машина Grifon GWMS-714DI8C
GRIFON – український бренд побутової техніки високої якості, який завжди піклується про комфорт вашого життя. У виробництві ми ретельно контролюємо якість матеріалів для нашої продукції, щоб піклуватися про ваше здоров'я. Техніка GRIFON виготовляється на заводах з багаторічною історією. Весь процес виробництва суворо контролюється, а якість продукції бренду підтверджено сертифікатами Європи та України. ВИРОБНИЦТВО Виробництво ми обираємо за такими критеріями: - висока культура виробництва - використання передових технологій; - лідируючі позиції серед заводів-виробників; - контроль якості на кожному етапі від сировини до готової продукції; - надійність та лояльність до партнерів; - гарантійний супровід.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grifon |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип управління | Електронне |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Eco | є |
| Smart керування | відсутнє |
| Інтенсив | є |
| Автодозування миючого засобу | немає |
| Антиалергійна | є |
| Бульбашок | є % |
| Біла тканина | нема |
| Вага | 67 кг г |
| Верхній одяг | немає |
| Тип | автомат |
| Вовна | є |
| Отжим | є |
| Відтермінування старту | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 596 x 842 x 450 мм |
| Гігієна | немає |
| Делікатне прання | є |
| Джинсі | є |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дитячий одяг | немає |
| Додаткове полоскання | немає |
| Додаткові програми | пам'ять / штори |
| Дозавантаження | через Старт/Пауза |
| Еко Бавовна | немає |
| Завантаження (прання) | 7 кг |
| Завантаження (сушіння) | немає |
| Захист від дітей | є |
| Захист від протікання | є |
| Змішані тканини | немає |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | В |
| Кольорові тканини | є |
| Колір | білий із чорним |
| Конструкція барабана | цілісний |
| Кількість програм | 15 |
| Матеріал бака | композитний пластик |
| Обробка парою | є |
| Полоскання | є |
| Попереднє прання | немає |
| Привод | ремінний |
| Пухові вироби | є |
| Ручне прання | немає |
| Рівень шуму віджиму | 75 дБ |
| Рівень шуму прання | 57 дБ |
| Синтетика | є |
| Сорочки | немає |
| Споживання води | 38 л |
| Споживання електроенергії | 0,75 кВт/год |
| Спорт | є |
| Сушіння | без сушіння |
| Темнина тканинна | немає |
| Технології | Pearl Drum |
| Тип пральної машини | фронтальне завантаження |
| Швидке прання / Експрес | є |
| Швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Шовк | немає |
| Щоденне прання | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 058,65 ₴










