вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Холодильник Liebherr CNsfd 5203 Pure
Відділення EasyFresh Завдяки вбудованим спрямовувачам з обмежувачем висування Ви легко зможете висунути і засунути контейнер EasyFresh. Ще один важливий плюс: спрямовувачі надійно закривають відсік. Таким чином, ваші охолоджені продукти завжди зберігатимуться в оптимальних умовах. Технологія SmartDevice Щоб підключити цей прилад до повноцінної системи "Розумного дому", достатньо докупити опціональний модуль дистанційного керування SmartDeviceBox. Після цього на екрані вашого телефону або на спеціальному веб-сайті в вебі можна відстежувати стан холодильника, змінювати опції або активувати потрібні функції. Система DuoCooling Два роздільні холодильні контури дають можливість незалежної установки температур для морозильного та холодильного відділень. Повітрообмін між ними відсутня, що запобігає передачі запахів. Холодильну камеру можна вимкнути, залишивши тільки морозилку. Система NoFrost Система авторозморожування морозильного відділення працює за принципом кондиціонера: заморожує продукти за допомогою циркуляції охолодженого та сухого повітря. Іній накопичується на прихованому випарнику та автоматично відтає. Завдяки цьому продукти заморожуються швидше та без утворення снігу, а догляд за приладом спрощується.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип управління | Електронне |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 24 години |
| Вага | 69.8 кг г |
| Входить до комплекту | лоток для яєць, підставка для 3 пляшок, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 185.5х59.7х67.5 см |
| Генератор льоду | немає |
| Дверні кошики | 3 шт. |
| Енергоспоживання | 0,66 кВт/добу |
| Загальний обсяг (корисний) | 319 л |
| Зовнішній дисплей | немає |
| Зона свіжості | відсутня |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 4 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт |
| Наявність No Frost | холодильна + морозильна камера |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 94 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 225 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Потужність заморожування | 16 кг/добу |
| Роздільне регулювання температури | немає |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Сигнал відчинених дверей | є |
| Система розморожування морозильної камери | автоматична |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична |
| Стартова потужність | 183 Вт |
| Тип компресору | інверторний |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 021,15 ₴










